Sprchovací bidet je v oblibě

Při rekonstrukci koupelny pečlivě zvažte nové vybavení koupelny a obzvláště, pokud vaše relaxační místnost obsahuje i nezbytnou toaletu. Někdy je z důvodu úspory místa klozet umístěn přímo v koupelně. Anebo rodinné patrové domky mívají v přízemí zvlášť koupelničku a vedle místnůstku s toaletou a umyvadélkem. A v patře právě z důvodu ušetření volného prostoru bývá zpravidla WC umístěno spolu se sprchovým koutem v jedné místnosti.
A teď to přijde. Renovujete-li koupelnu, kde bývala i toaleta nebo jen samotnou místnost s klozetem, velmi důkladně rozvažte, čím původní klozet nahradíte.

renovace staré koupelny

Doba jde dopředu a výrobci zákazníky rozmazlují neustálými novými vymoženostmi a mezi ně patří i bidety, které se stávají miláčky mnoha domácností. Kdo vlastní bidet, dá nám za pravdu, že „normální“ WC už navštěvovat nechce, a to proto, že sprchovací bidet mu poskytuje pocit úžasné čistoty a naprosté hygieny.
Na trhu jsou jak závěsné sprchovací toalety, tak i stojící. Je třeba pozorně vybírat, protože mnohdy jsou předražené. Záleží, na jakého dodavatele zrovna narazíte. Můžete zakoupit nový doplněk za statisíce nebo za pár desítek tisíc korun a mnohdy zákazníkovi udělá větší radost jakoby „nižší“ kvalita, ale je to jen obrazně řečeno. Jde totiž o to, a samotní prodejci vám to potvrdí, že zákazníci zpravidla z velké nabídky dražších bidetů začnou používat jen jimi omezený výběr toho, co jim samotný bidet nabízí, a nevyužijí zcela všechny funkce.

pohled na novou bílou koupelnu

I při koupi sprchovacího bidetu za pár desítek tisíc korun můžete volit mezi dámským a pánským mytím intimních partií, dle potřeby volíte mezi masážním nebo pulzním mytím. Ovladačem, který máte v ruce, velmi snadno dosáhnete teploty vody, jakou požadujete, stejně tak měníte i sílu proudu tekoucí z trysky, kde máte pět možností nastavitelné polohy.
Sprchovací bidety jsou skvělou prevencí proti hemeroidům anebo pokud už jimi trpíte, pak se jedná o velmi šetrnou metodu mytí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru