Modrá je dobrá, a to v každém interiéru

Není příliš lidí, kteří by neměli rádi barvu vody v některém z jejích tónů. V interiérech se hojně vyskytuje. Možná máte pocit, že je příliš chladná a rádi byste měli během zimy ve svém domově hřejivější barvy. Ano, někdo to tak jistě má. Pravdou ale je, že modrá se dokonale hodí do malých i velkých bytů, domů a užít si ji můžete během celého roku. Využít ji můžete jako hlavní prvek, anebo jako hezké odlehčení pro teplé barvy, které máte doma.

obývací pokoj modrá
 

Tyrkysová se hodí během léta

Existuje nespočet odstínů, ze kterých můžete vybírat. Rozhodně neplatí, že modrá je pouze jedna. Tyrkysová vám zaručeně bude vždy připomínat teplo a léto, a to i během zimních měsíců. Nádherně vás uklidní a vždy budete mít pocit, jako byste leželi na pláži nebo venku na zahradě. Zkombinovat byste ji měli s bílou, světle šedou, přírodním dřevem, ale i béžovou, oříškovou nebo bronzovou. Záleží hodně na tom, jakého designu chcete docílit a v jakém stylu máte zbytek pokoje. Hodí se téměř ke všemu a budete se díky ní cítit jedinečně a uvolněně.
 

Temné tóny nechte dekoracím

Nemáte rádi světlé odstíny? V pořádku. S tmavě modrou byste to ovšem neměli přehánět. Spoléhejte se spíše na menší předměty, jako jsou polštáře, deka nebo přehoz na posteli. V nabídce obchodů nyní najdete i lampy a další svítidla, které mohou pokoji dodat netradičního vzhledu. Nikdy nesázejte pouze na jednu možnost a kombinujte ji s bílou nebo světle šedou.

modré vázy dekorace
 
To samé platí i pro syté tóny, které vám spíš připomenou pláž a pohodu, ale příliš mnoho předmětů v sytých odstínech může působit trochu podivně. Rozhodně byste se měli vyhnout tomu, aby se jediná barva nacházela od podlahy ke stropu. V detailech a chytrém kombinování je síla a krása vašeho domova bez ohledu na to, o jaké místnosti mluvíme. Pokud se rozhodnete pro jakýkoli tón vody, nikdy neuděláte chybu a vždy získáte stylový interiér.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru