Revize hromosvodů

Ke stavbám jako jsou rodinné domy nebo veřejné budovy se váží nejrůznější povinnosti a kontroly, jejichž termíny je třeba hlídat. Pravidelné kontroly a revize hromosvodů bývají často podceňovány. A přitom jsou tak důležité a vyplatí se si termíny hlídat. Tato kontrola je dokonce povinná a vyplývá ze zákona. Pokud byste neměli platnou revizi a váš dům by zasáhl blesk a něco poškodil, pojišťovna by vám neuhradila žádnou škodu. Proto je důležité mít na paměti, že plná revize hromosvodů by měla být provedena ve stanoveném termínu.

hromosvod

Existují hned 3 typy revizí. V první variantě je prováděna x za 4 roky. U některých typů se pak provádí revize x za 5 let a u kritických zařízení dokonce i x ročně. Pokud by se stalo, že do hromosvodu udeří blesk, musí být pak opětovně zkontrolován.
Pokud se tedy blíží termín další kontroly vašeho hromosvodu, neváhejte s obrátit na firmu s několikaletými zkušenostmi v tomto oboru.

Profesionální revize hromosvodů

Nepodceňte zkontrolování všech vašich hromosvodů a včas si objednejte profíky na pravidelné i mimořádné revize hromosvodů Ostrava, kteří se postarají o jejich důkladnou kontrolu.

revize

Součást provedené revize

Součástí prováděných revizí hromosvodů je především prohlídka celé soustavy bleskosvodů, její kompletnosti, dále zjištění aktuálního stavu uzemnění a změření zemního odporu. V případě příliš vysokého odporu je zajištěno posílení zemniče tak, aby byly splněny všechny potřebné parametry.

Precizně odvedená práce za rozumnou cenu

Obraťte se na firmu, která má za sebou již několik stovek provedených realizací. Na společnost, které můžete důvěřovat po každé stránce. Samozřejmostí je během prováděné kontroly precizně a odborně odvedená práce, o čemž svědčí i dlouhá řada referencí. Potěší vás i nízké ceny za revize hromosvodů, které vás nezruinují.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru