Dámský koutek

Vlastní koutek, kde může žena zkrášlovat svoji vizáž a vylepšovat svoji pleť k větší dokonalosti, není žádný přepych. Je to vlastně takové malé soukromí, kde není rušena ve své činnosti a kde může i experimentovat. V podstatě se dá říci, že po takovém koutku, který bude příjemně a pohodlně zařízený, touží každá žena. Pravdou je, že k takovému soukromí není potřeba zase velké místo, postačí pár praktických věcí a dámský koutek může fungovat.kabelka s malováním a zrcátko
Pár tipů jak si takový toaletní stolek zařídit

  • V první řadě je třeba najít místo pro šéfa. Vlastně se bude jednat o kosmetický stolek, který může přirozeně sloužit ještě jako další vhodný nábytek na psaní. Postačí jen trochu vykrášlit a dovést k dokonalosti. Rozhodně se bude hodit takový, který bude mít svoji vlastní zásuvku a na škodu nebudou ani dvě.
  • Ideální je toaletní stolek postavit na místo třeba i do koutku, jen je třeba dbát toho, aby na obličej dopadalo přirozené světlo.
  • Bez zrcadla se nikdo v tomto případě neobejde. Mnohdy je rovnou zabudované ve stolku, což má svoji výhodu. Nicméně se dá zrcadlo jednoduše zavěsit na zeď nebo postavit na plochu stolku. To má také svoje výhody, jelikož se dá vzít snadno do ruky a manipulovat s ním.
  • Pokud stolek postavíme do ložnice, tak máme dokonalé soukromí, ale je třeba dbát na to, aby svým designem ladil s nábytkem a malbou v místnosti. Přirozeně je poté dobré i veškeré doplňky na šperky, různé dózičky a další potřeby pěkně sladit s vybavením.

dámský toaletní stolek – růžový

  • Ke stolku nutně potřebujeme další skvělou pomocnici. Nikdo přece nebude u tak důležitého procesu, jako je líčení nebo tvorba originálního účesu, stát. Je třeba se pohodlně se usadit na židličku. Na trhu je poměrně dost široký výběr jak tvarů, tak barev, tudíž bude záležet jen na nás, jak se rozhodneme. Ideální jsou stoličky nebo taburety s vhodnou výškou. Ještě lepší budou ty, které mají navíc zabudovaný úložný prostor, což poskytne dostatečné místo na odkládání nepotřebných věcí. Výhodou je, že se dají velmi snadno zasunout pod stůl a nijak nebudou překážet.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru