Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development

Pojďte se na chvíli zastavit na Žižkově. Tato atraktivní lokalita byla velkou výzvou a tak pod taktovkou zkušeného architektonického studia Architecture Interior Project, začal vznikat skvělý projekt. Je pravdou, že se nejedná o žádné nováčky, v Praze tak již vzniklo mnoho funkčních a moderních čtvrtí, které nabídly svým uživatelům domov. Výjimkou tak nejsou ani byty Praha 3, kdy je spojena špičková moderní architektura a funkční bydlení. Tyto nové byty Praha 3 jsou obklopeny nejen dostatečnou zelení, ale v podstatě je všechno velmi dobře dostupné.

rezidence

Projekt, který přinese naději na vlastní domov

  • Jedenáct bytových domů.
  • 272 bytových jednotek, které jsou různých velikostí. Novostavby Praha 3 uspokojí jak zájemce o menší, tak i o větší prostorné byty. Nejvíce převyšuje nabídka 2+kk.
  • Dva jednopokojové ateliéry.
  • Dostatek míst na parkování.

Nové byty Praha se nenachází v příliš vysokých budovách, maximálně je zde 6 nadzemních podlaží. Což je ale na druhou stranu dobře, protože se tato rezidence začleňuje velmi pěkně do prostředí. Krásně poté vynikají balkony, terasy a rovněž i zeleň, které je zde v hojnosti. Novostavby Praha jsou zajímavé nejen svojí polohou, ale v podstatě velkým benefitem je výborná občanská vybavenost a samozřejmě dostupnost. Mimochodem rodiny s dětmi ocení blízký park Židovská pec.

vnitřek rezidene

Úzké spojení s přírodou

Rezidenční projekt a následná realizace volně navazují na již realizované objekty v této lokalitě. Vše je projektované v nízkoenergetickém standardu B. Byty Praha u parku Na Vackově a současně i lokalitu si lze prohlédnout přímo na webových stránkách společnosti Metrostav Development a rovněž si zde lze byt zakoupit či provést případnou rezervaci. Tyto developerské projekty zajištují moderní kvalitní bydlení, tudíž spolupracují se špičkovými architekty. Samozřejmostí je kvalitní materiál a není divu, že výsledkem je perfektní provedení stavby. S výběrem bytů v Praze 3 není třeba otálet, jedná se o skvělou volbu vlastního bydlení a v lukrativní části.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru