Podpis, který zvládne každý

Skutečně se setkáváte s modernizací snad ve všech oborech, systémy se aktualizují a kdo chce stát v popředí, musí jít zkrátka s dobou. To spíše v dřívějších dobách platilo pro firmy a podnikatele, nicméně v dnešní době jsou některé funkce dostupné i pro běžné uživatele. Tentokrát se podíváme na elektronický podpis, který je v podnikatelské sféře celkem běžnou záležitostí.
Možná jste se již dokonce setkali s tím, že byste mohli dokument podepsat elektronicky.

elektronický podpis

Ale přece jenom vás zarazila cena, kterou byste museli zaplatit. V podstatě ale nabídku ani kapacitně nevyčerpáte, protože to zase až tak moc často nepoužijete. Zvláště pokud nepodnikáte, ale jste soukromá osoba nebo se jedná o malou firmičku. Dobrou zprávou je, že můžete elektronický podpis provést i zdarma, ale je zapotřebí se zaregistrovat https://www.signosoft.cz/. Pokud vám stačí omezený počet dokumentů, poté skutečně není nutné přemýšlet o větší investici. A dokonce pro menší firmy se opět vyplatí registrace, jelikož mohou zažádat o zřízení ceníku na míru, který bude vyhovovat na uvedený počet dokumentů.

podpisy elektronicky

Registrace otevře velké možnosti

Signosoft https://www.signosoft.cz/ je česká firma, která má 10 let zkušeností na trhu. Poskytuje velmi jednoduchým způsobem podepisování dokumentů právě tímto elektronickým podpisem. Systém je kompatibilní s cloudem i on premises řešením. Výhodou je, že aplikaci mohou prakticky využít jak firemní zákazníci, tak domácnosti. Je jen otázkou času, kdy elektronický podpis bude běžnou záležitostí. V současné době je k dispozici pouze 5 plně funkčních dokumentů zdarma, ale do budoucnosti se uvažuje o dostupné zdarma verzi, kterou právě využijí klienti, kteří elektronický podpis použijí pouze párkrát.
Aplikace Signosoft pracuje naprosto skvěle, rychle, bezpečně a díky takovému přístupu chrání životní prostředí. Je to právě kvůli tomu, že se šetří dostatečně papír. Elektronický podpis z ověřených bezpečných zdrojů, což v tomto případě skutečně je, plně nahrazuje tištěnou verzi dokumentace.
Neváhejte, zaregistrujte se zdarma ještě dnes a využívejte možnosti, které vám doba nabízí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru