Co zaručí vaše klidné spaní

Určitě to budou sexuální hrátky, po kterých se tak sladce usíná … Jste singl? Pak i vy si můžete dopřát, byť s menší změnou, sexuální uspokojení. Ale i když ani po slastném vyvrcholení nemůžete usnout, chybička bude asi někde jinde.
V prvé řadě nezapomínejte na pravidelné a intenzivní větrání ložnice těsně před spaním. Jen v čerstvě vyvětrané místnosti dokážete navodit ty správné sny a upadnout do sladkého spánku. Někteří si dávají usušené kaštany pod postel s tím, že ony plody dokážou navodit spánek. A každý rok je obměňují za nové. Anebo někdy stačí nakapat pár kapek levandulového či meduňkového přírodního olejíčku na polštář, abyste vdechovali vůni spánku ještě před tím, než se zaboříte do peřin a necháte se unášet říší snů. Stále se nedaří usínat?

barevná rostlina vhodná do ložnice

Jestliže jste alternativně založeni, povolejte „proutkaře“. Nemyslíme tím muže, který střídá ženy jako ponožky, ale člověka s vyvinutým smyslem pro pozitivní a negativní zóny. Jsou to lidé, kteří díky svému silnému cítění a vnímání dokážou odhalit negativní zóny ve vašem domově. Určitě je pozvěte do ložnice. Někdy možná stačí přestěhovat postel nebo ji natočit jinak a dáte sbohem neustálému převalování v posteli při nesnadném usínání. Pamatujte i na to, že obzvláště v podkrovních příbytcích záleží i na sklonu střechy. Při nevhodném úhlu sklonu střechy – i toto může u citlivých lidí způsobovat problémy s usínáním. Jasné, že střechu asi nepředěláte, ale přestěhovat postel bude příhodné.

pokojovky v květináči – tchynin jazyk

Někdy také mohou pomoci vhodně zvolené rostliny, které umístíte v blízkosti okna ve vaší ložnici. Dávejte si ale pozor na výběr! Měly by to být zelené kytky, které vydechují kyslík a usnadňují tím našemu dýchání. Zpříjemněte si chvilky ve vaší ložnici i vhodně zvolenými pokojovkami. Mezi takové poklady patří například lopatkovec, eukalyptus a levandule, aloe vera i Tchynin jazyk.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru