Zážitková místnost vašeho obydlí?

Zážitkovou místností bývá naše ložnice. A to nejen sexuálními hrátkami, ale hlavně bychom se v ní měli cítit spokojeně a vstávat bychom měli odpočatí. Pokud něco z toho nefunguje, podívejme se, proč tomu tak je. Před spaním větrejte. Krátce ale intenzivně. Je důležité, aby se vzduch vyměnil a vy tak spočinete v čerstvém a nevydýchaném ovzduší. Pokud se sráží voda na oknech ložnice a stéká v malých kapičkách po skleněných tabulích, značí to, že místnost není správně větraná. Patrně máte rádi spaní v chladu a v nevytopeném prostoru, což je chvályhodné. Ovšem, pokud venku zrovna nemrzne jen to praští. Pak je vhodné alespoň před ulehnutím krátce pootočit kohoutkem u topení a místnost lehce prohřát. Není přece nutné, abyste vstávali s rampouchy u nosu …

místnost se zapnutým počítačem

Cítíte-li se po probuzení neodpočatí a celí rozlámaní, a přitom jste zdraví a netrpíte žádnou nevyzpytatelnou nemocí, pak se pohlédněte po přirozených způsobech, jak toto napravit.
Nejdříve začněte sami a sáhněte si do svědomí. Sledujte před spaním horrory a detektivky, kde se to hemží vraždami, překvapeními a hrůzostrašnou hudbou? Zrovna večer máte chuť si skypovat se svými kamarády a známými, vyhledáváte novinky na netu, takže počítač, tablet či chytrý telefon jsou vám neustále k dispozici? Pak myslete na to, že modré podsvícení a modré světlo působí na náš nervový systém jako budíček. Modrá nám dává najevo, že je bílý den a nakazuje nepřímo našemu mozku – vstávej, je ráno! A před spaním už vůbec nejsou žádoucí žádné hádky a výměny názorů. Nechte si je skutečně až na druhý den. Třeba se během dne vše vyřeší anebo přijdete na to, že ta která skutečnost za hádku fakt nestála.

mladá žena spokojeně spí

Trápí vás nevyřešené úkoly a chystáte se jít spát? Pak vězte, že když máte obvykle problémy s usínáním, pak o problémech budete přemýšlet i v posteli a jen tak neusnete. Zkuste jednu vychytávku. Posaďte se ke stolu a všechny problémy, které vás aktuálně trápí, napište na papír. I to, jak je zvěčníte a uvidíte je napsané, leckdy pomáhá. Prostě je necháte na „papíře“ a nebudou vás vytrhovat ze spaní.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru