Realizace ocelových hal


Stavebnictví poslední roky prošlo velkou proměnou a jeho součástí se staly poměrně moderní, kvalitní a stabilnější produkty. Díky tomu mají ocelové konstrukce své uplatnění a prokazatelně řadu výhod. K nim patří technická, ekonomická, ekologická, ale i estetická stránka. Mezi výrazné pozitivum patří rychlost výstavby, čímž se investorovi snižují náklady na dopravu a celkovou montáž. Samozřejmě s tím jde ruku v ruce i samotné uvedení do provozu. Zvláště pokud se blíže podíváme na celou výstavu ocelové haly. Celý projekt se tak může velmi zajímavým způsobem finančně ohodnotit. Celkově je ocel ekonomičtější verze pro výstavbu, ale rovněž i samozřejmě to má vliv na samotnou ekologii a to díky tomu, že materiál je možné rekonstruovat, zesilovat, ale i snadno demontovat a v samotném závěru i recyklovat.

Ocelové konstrukce - haly2

Stavby, kde vévodí ocel

Naše společnost OK ocelové konstrukce působí jako přední dodavatel ocelových hal na zakázku včetně opláštění haly, po celé České republice. Zakládáme si na předem smluvených termínech a kvalitně odvedené práci. Naší hlavní činností je výroba a montáž ocelových konstrukcí hal včetně povrchových úprav. Do nich se zahrnují nátěry či nástřiky dle vzorníku RAL, galvanické zinkování, práškové lakování, protipožární nástřiky.

Ocelové haly nejsou jediným sortimentem. Rádi vám nabídneme i další doplňující bezpečnostní prvky jako jsou například požární žebříky z oceli. Jejich předností je nejen dlouhá životnost, ale také design, díky kterému se hodí v podstatě ke každé stavbě, včetně domů. Opět není problém požární žebřík vyrobit na míru a podle vlastního uvážení i v různé barevné kombinaci.

pozarni zebriky

Dále vám můžeme nabídnout ocelové přístřešky, které vám opět poskytnou komfortní zónu užívání. Můžete si tak nechat vyrobit podle vašich požadavků pergolu, případně stání na popelnice či kontejnery, zastřešit různé plochy nebo si nechat postavit garážové stání.

Rádi vám nabídneme širokou škálu zámečnických služeb, dále zakázkovou výrobu a montáž ocelových konstrukcí. S naším zkušeným týmem profesionálních zámečníků garantujeme služby, které splňují požadavky i těch nenáročnějších zákazníků.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru