Vysavače, které nezklamou


Především značka Kärcher není na trhu žádným nováčkem a má skutečně za sebou dlouhou historii. Za tímto rodinným podnikem bychom se museli ohlédnout až do roku 1935, kdy ho založil Alfred Kärcher v německém Winnendenu. Samozřejmě v současné době si můžete vybrat vysoce kvalitní a moderní stroje, které zvládnou každou výzvu a skutečně jejich výkonnost uspokojí celou řadu zájemců o kvalitní vysavače.

vysavač

Každý z jejich produktů se může pochlubit silným a plynulým sáním či kvalitními, pro alergiky nezávadnými HEPA filtry, což samozřejmě není vše. Skvěle se můžete spolehnout i na mokro-suché vysávání. Tyto průmyslové vysavače lze použít prakticky všude. V domácnosti, garáži, pořádně si zvládnete vyčistit i automobil a není problém se zaměřit na venkovní prostory jako je například terasa nebo pergola. Možností je samozřejmě daleko více.

Robustní víceúčelový stroj

Dobrá zpráva je, že si například tento průmyslový vysavač můžete nejprve vyzkoušet. Půjčovna EKOLUX je velmi dobře vybavena těmito pomocníky a není problém si ho zapůjčit. Určitě budete překvapeni jeho vysokým výkonem, který je díky Power Filter Clean naprosto spolehlivý. A mimochodem toto automatické čištění skutečně zvládne každý, jelikož se snadno spouští na spínači, který je umístěný na rukojeti. Vysává jak za mokra, tak za sucha a nemusíte se starat o filtr, což je další dobrá zpráva pro vás.

průmyslový vysavač

Průmyslové vysavače Kärcher pro každou příležitost

Výhodou půjčovny je, že budete mít vždy tento vysavač připravený rovnou k použití, bez nutnosti cokoliv dalšího dokupovat. Velmi snadno se s vysavači Kärcher manipuluje, a to jak při převozu, tak při přímém použití. Potěší vás rozhodně i samotný uzamykací systém „Pull & Push“, který umožní snadné otevírání a zavírání nádoby. Pokud budete chtít tento vysavač kamkoliv přenést, tak vám k tomu poslouží ergonomicky tvarované madlo, díky kterému si tento stroj snadno přenesete na potřebné místo. Vyzkoušejte jeho sílu v praxi a uvidíte, jaké podává výsledky.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru