Podnikání bez rizika

Bez toho, aniž byste uvedli sídlo firmy, se vaše podnikatelská činnost těžko rozjede podle vašich představ. Povinností každého podnikatele je nahlásit tuto skutečnost. Je samozřejmě možné nahlásit adresu, která se vztahuje k soukromému bydlení, ale poté se vystavujete i dalšímu riziku. Veškeré náležitosti budou spojeny s rodinným sídlem. Samozřejmě nikdo nepočítá s nepříjemnostmi, které mohou vyvstat, ale přece jenom, není lepší svoji rodinu ochránit a oddělit od svého podnikání? V současné době se nabízí skutečně ideální možnost, a to je virtuální sídlo pro OSVČ a firmy. V tomto případě získáte velmi příjemné zázemí, které je zcela legální, a vy tak můžete ještě minimalizovat náklady a maximalizovat zisk, což vůbec nezní špatně.

sídlo firmy

Proč si zřídit virtuální sídlo

Virtuální sídlo nemá jen ekonomický význam, ukrývá mnohem více. Předně každý ocení úlevu a pomoc s organizací administrativy. Navíc se jedná o velmi lukrativní místa, která velmi dobře prezentují i samotnou firmu. Pronájem lze sjednat během krátké doby, protože smlouva se uzavírá přímo s vlastníkem budovy, tudíž naprosto ideální obchodní vztah.
Pro koho je virtuální sídlo určeno?

  • Pro všechny OSVČ, kteří potřebují zázemí, což klidně mohou být začínající podnikatelé nebo i mladé firmy.
  • Pracujete na homeoffice? Je to řada různých směrů, kdy se pracuje z domova, a tudíž není nutné uvádět svoji adresu.
  • Možná si nejste jistí provozovnou a plánujete různé stěhovací manévry. Virtuální sídlo ovšem vždy zůstane stejné.
  • Nemusíte mít vlastní kancelář, protože si zde můžete pronajmout místnost pro případnou schůzku či školení.
  • Existuje mnoho dalších důvodů a služeb, na které se můžete dotázat.

virtuální sídlo

Trvalý pobyt? To nemusí být problém

I v tomto případě lze za jistých podmínek sjednat pronájem adresy trvalého pobytu. S jistotou lze říci, že bude plnit veškeré požadavky, které ukládá zákon, a tudíž se opět nejedná o nic nelegálního. Stačí kontaktovat společnost, která nabízí tuto službu, a zjistit veškeré náležitosti, které budou zapotřebí sjednat a provést. Ani v tomto případě sjednání adresy trvalého pobytu netrvá dlouho.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru