Bylinka nebo skutečně něco víc

Nejhorší je, když se rozšíří různé mýty a ty se poté dostávají do myslí lidí, kteří aniž by tušili, tak dál pokračují v negativním vyjádření. Je pravda, že Kratom si v poslední době vysloužil hodně pozornosti a jak se zdá, tak jeho popularita dále roste. A ani on není žádný drobeček, protože vyroste až do výšky 30 metrů. Jeho domovinou je převážně jihovýchodní Asie. Ovšem zakoupit si ho můžete i u nás, v českém internetovém obchodě, který nabízí několik jeho variant a možností. Tento obchod je k dispozici jak pro maloobchod, tak velkoobchod, tudíž se nejedná o zakázaný preparát na trhu.

zelený kratom

Zde naleznete skutečně kvalitní Kratom, který pochází přímo ze Západního Kalimantanu. Důvodem toho je rovněž i to, že každá šarže se pečlivě testuje na Vysoké škole chemicko technologické v Praze. Zde se totiž odhalí přesné množství alkaloidů a dále i zjistí přítomnost plísní.

Existuje více druhů a rozhodně není náhoda, že firma se v roce 2019 rozhodla vydat najít kratom farmu, která by splňovala veškeré požadavky na odebírané zboží, tak ale především dodávala kvalitní Kratom. To se povedlo a nyní je k dostání velmi kvalitní produkt a to jak v sušené, tak drcené formě.

Odrůdy Kratomu

Především se dělí podle zbarvení žilek na listech. Mohou být zelené, žluté, červené a bílé. Podle těchto barev získal Kratom svůj název – Green, Yellow, Red, White. Pokud by vás zajímalo, který patří k nejoblíbenějším variantám, tak rozhodně to bude zelený Kratom. V současné době je v nabídce rovněž ovocný zelený Kratom, který se vyrábí z nejvíce prodávaného Green Jungle.

kvalitní kratom

Dále existují i jiné barvy, které jsou ovlivněny zpracováním. Je pravdou, že názvy Kratomu se odlišují a záleží jen na tom, v jakém poměru jsou namíchány. A to si každý farmář nebo i dodavatel dělá dle svého uvážení. Možná vás překvapí, že každý produkt se dá koupit, ale čistě pro sběratelské účely. Je to pouze z toho důvodu, že v České republice není podle legislativy Kratom schválený jako doplněk stravy a jedná se pouze o sběratelský předmět, ačkoliv má přínosné benefity.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru