Jen kousek od českých hranic

Wroclaw je skutečně zajímavé město, které je Čechům velmi blízké. Ono ani není divu, protože od českých hranic je vzdálené pouhých 60 km. Navíc má skutečně co nabídnout a to nejen krásnou a poutavou historii, ale rovněž i architekturu. Wroclaw je čtvrté největší město Polska a zároveň jedno z nejstarších. Co ovšem potěší je to, že téměř všechny významné památky se nachází v centru nebo velmi blízko sebe. Bezpochyby velmi příjemný ráz tvoří i protékající řeka Odra. A rozhodně procházka není jediné, co vám přinese zpestření na tomto místě. Nešetří se zde ani nabídkou kulturních vystoupení. Velmi často se dokonce setkáte v ulicích s mladými umělci, kteří v podstatě oživí prostředí. Velmi milé překvapení vás bude čekat na místním starém trhovém náměstí. Samozřejmě se dá vybírat z nabídky místních prodejců, ale rovněž vás uchvátí celkově architektura, a když se například odhodláte vystoupit na věž kostela sv. Alžběty, tak odměnou vám bude nádherný výhled na okolí.

parkoviště

Historická část je samozřejmě jedna záležitost, ale mnohé potěší i další možnost, že právě je možné využít i místní letiště. Přece jenom, co si budeme povídat, je to blíž, než letiště v jiné části naší republiky. Dokonce zde nechybí ani možnost parkování, které letiště Wroclaw zajišťuje. To samozřejmě je vítané, jelikož váš automobil bude zajištěný po celou dobu vaší zahraničí dovolené a nemusíte mít obavy, že až se zpátky budete vracet domů, tak budete složitě shánět odvoz do svého bydliště. Parkování u letiště Wroclaw je skutečně skvělým řešením.

letiště

Využijte rezervační systém

V současné době se cestovatelům nabízí velmi zajímavý, levný a rychlý způsob parkování. Parklot je v podstatě takovým lídrem, který nabízí skutečně bezpečná parkovací místa v nejkvalitnějších objektech poblíž samotného letiště. Také je skvělý v tom, že jej můžete využít i na jiných místech, než právě v Polsku. Tento systém nabízí skutečně profesionální služby, na které se lze spolehnout. Co je ovšem nejdůležitější, že si svoji dovolenou můžete naprosto bezstarostně užít. Rezervaci snadno provedete online, tudíž z pohodlí svého domova.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru