Kontrolní měření je jistou úsporou

Pokud skutečně chcete ušetřit a předcházet výrobě takzvaných zmetků, poté je čas popřemýšlet o změně, která vám přinese jisté řešení do vaší situace. Kalibry jsou právě východiskem, kdy pomohou snížit kazové produkty, ale rovněž mohou odhalit i špatný postup práce. Zavedením kontrolního měření získáte skutečně efektivní produkci výroby, dokonalou přesnost vyrobených dílů, čímž pozvednete produktivitu práce a v podstatě budete dodávat kvalitní produkty. Díky tomu dodržíte velmi snadno normu jakosti. Kalibry rovněž velmi efektivně pomáhají při seřizování strojů či různých mechanismů. To vše se jeví jako velmi výhodné, protože vaše výroba bude vždy zajišťovat vysoce kvalitní díly a bezpochyby i jejich produkce bude rychlejší.

závitové trny

Kalibry přesně na míru

Vzhledem k tomu, že jsme specialisté na kalibry, můžeme vám poskytnout široký sortiment kontrolních kalibrů i měrek. Nabízíme kompletní rozměrovou řadu, kde si snadno vyberete metrické závity ISO, která zajišťuje přesnost podle DIN 13. V podstatě u nás naleznete kalibry pro všechny druhy závitů a nerozhoduje, zdali potřebujete trny pro vnitřní závity nebo kroužky pro vnější závity. Veškerou nabídku si můžete prohlédnout na našich webových stránkách , kde se dozvíte i další důležité informace.

závitové kroužky

Proč kalibry od nás?

  • Nabízíme široký sortiment kalibrů i měrek, které jsou skladem.
  • Dodáváme kompletní sortiment kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS,

BSW, RC, Rp a další.

  • Realizujeme i atypická měřidla podle požadavků.
  • Pomůžeme vám zvolit nejvýhodnější řešení pro váš provoz.
  • Garantujeme výhodnou cenu a vysokou odolnost vůči mechanickému opotřebení.
  • Zajistíme rychlé dodání.

Z naší nabídky můžete vybírat válečkové a třmenové kalibry, nastavovací kroužky, závitové kalibry s měřením hloubky závitu a další . Pokud si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit, společně nalezneme cestu k vaší větší produktivitě kvalitního sortimentu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru