Kámoška vám pomůže s přípravou svátečního oběda

Mladí lidé se rádi scházejí a není nic zvláštního, že se ženy kamarádky scházejí u vánočního pečení, napečou spoustu druhů, spolu se u toho pobaví i vypíjí nějakou tu sklenku na dobrou náladu. Proberou všechno možné a ke všemu udělají spoustu práce. A než vystydne trouba, už mají vánoční pečivo rozdělené do papírových krabic a každá s úsměvem a pocitem „dobře vykonané práce“ odcházejí do svých domovů. Zaplácly tak dvě mouchy jednou ranou.

veselé vaření s kamarádkou

Připravily rodinám dobré vánoční sladké cukrovinky a dobrůtky, a přitom se u pečení výtečně pobavily se svými kamarádkami. Navíc, každá zpravidla dá do ranku svůj nejoblíbenější a třeba i tajný recept, který se dědí z pokolení na pokolení, takže každá z rodin má v krabici i spoustu překvapení – cukroví, které ještě neznají, a přitom si na něm báječně pochutnají. A těch druhů, co hospodyňka domů přinese!
A takto se scházejí i kámošky u vaření. Nejen, že jim uteče dlouhá chvíle při krájení zeleniny, přípravě chutných obědů, ale spolu se nasmějí a proberou spoustu novinek. Ženy prostě ve svém království – v kuchyni získávají bezpočet nápadů, které ihned jsou schopné realizovat, a to nejen při vaření, ale i vymýšlení nových a nových receptů, kterými by rády oblažily své miláčky. Spolu s kámoškou hospodyňce příprava oběda rychle uteče, a ještě se spolu pobaví a jedna od druhé se přiučí zase něčemu jinému a novému.

rychlá večeře je i pizza

Pozvěte si kámošku k přípravě nedělního oběda. Manžela s dětmi vyšlete na celé dopoledne na výlet nebo do zoologické zahrady a dejte se s pomocnicí do vaření. A než se vaše rodinka vrátí, kámoška už bude opět v teple svého domova a vy překvapíte svou rodinu báječně připravenou a nazdobenou krmí a k tomu ještě usměvavá, jak jste to pěkně vymyslela! A pizzu si nechte na večeři, tu už zvládnete sama a naprosto v pohodě!
A příště zase vypomůžete kamarádce vy. Není to neobvyklé, ženy si rády pomáhají a hlavně, kuchyně je jakousi zpovědnicí. Co ty už toho vyslechly …

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru