Ženy milují své království kuchyně a nedají vařečku z ruky

Ženy většinou milují své království, které si nechtějí nechat vzít a muže z něho vyhánějí. Je to moderní anebo retro anebo docela obyčejná, ale útulná kuchyně. V kuchyni se odehrávají voňavá kouzla, linou se odtud libé vůně a lákají celou rodinku včetně domácích mazlíčků (manžel anebo pejsek) do oné místnůstky k ochutnání nově uvařeného pokrmu či právě z trouby vytaženého křupavého koláče.
Některé ženy vaření přímo nesnášejí, pak mají jedině štěstí, když vařečku vezme do ruky muž a rodina přestane strádat. Muži mají obzvlášť vyvinuté chuťové buňky a není náhodou, že většina šéfkuchařů jsou právě muži. I mužský element se umí v kuchyně pěkně otáčet!

kuchařský námět v ženském časopise

Dobrým námětem pro zkoušku nových receptů bývají i někdy opomíjené ženské časopisy, kde kromě příběhů pro ženy naleznete i zajímavé recepty, které stojí za to ve vaší kuchyni vyzkoušet. Nemusíte vládnout pevnými vazbami pětiset stránkových kuchařek, ale i časopis vám prokáže slušnou službu. hledáte zdravý recept anebo máte právě chuť vyzkoušet žhavou novinku či jste koupila řapíkatý celer, chřest a hledáte způsoby, jak je nejlépe zpracovat? Usaďte se v klidu ve svém království, uvařte si mátový čaj na zklidnění a uvolnění, prolistujte několik vašich oblíbených časopisů a najděte si recept, který vás přesvědčí. U toho si zároveň přečtěte příběhy, které vás baví, vyluštěte zkusmo pár křížovek anebo zbystřete svůj mozek při luštění sudoku. Spojte příjemné s užitečným.

kuřecí maso se zeleninovou přílohou

Anebo vás možná zaujme skladba jídla v časopise, pro který náhodně natáhnete ruku v čekárně u lékaře anebo u kadeřnice, které jsou ženskými časopisy předzásobeny. Neušklíbejte se nad tím, že to jsou jen „braky“, proč si nepřečíst odlehčené články a zároveň nechat sbíhat sliny nad skvostně nafoceným úžasně vypadajícím pokrmem, který hned po návratu od lékaře anebo od kadeřnice vyzkoušíte ve vaší krásné kuchyni, kterou jste si vybavila pro své potěšení a pro mlsné jazýčky svých ratolestí a partnera.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru