Jak udělat partnerce radost

Každý rok je to to samé. Možná jste takoví ti chlápci, kteří nic moc k životu nepotřebují, raději dělají to, co je baví a neradi se omezují. Je jim jedno, co si myslí okolí a mají tak nějak všeobecnou pohodu v tom lidském bytí. Problém je, pokud máte přesně opačnou partnerku, která je epiteton dramatu. Hlavně, když dojde na nejrůznější slavnostní chvíle a události, jako je Valentýn, narozeniny, Vánoce, Velikonoce, svátky a dalších deset příležitostí, které sice nepovažujete za takové terno, ale pro vaši přítelkyni znamenají nebe a zem.přítelkyně objímající zezadu svého přítele
 
Tady vám proto přinášíme několik nápadů, co můžete udělat pro vaši drahou polovičku, aby aspoň na chvíli zase dala pokoj.
 

  1. Udělejte pěknou fotoknihu

Jedná se o naprostou maličkost, která vyžaduje pár fotek a několik chvil u počítače a můžete si z domova objednat fajn fotoknihu s vašimi fotkami už vloženými. Nemusíte dělat vůbec nic jiného, než vzít fotoknihu a třeba s kytičkou předat k výročí nebo narozeninám. A máte to. Zase pár chvil klidu.
 

  1. Výlet do divadla, muzea nebo do přírody na piknik

Ano, všechny holky chtějí být viděny jako dokonalé bytosti, které jsou care-free a jsou pohodářky – alespoň na síti. Tak jim to už konečně dopřejte a vezměte je ven na piknik nebo do kina nebo do divadla. Zase budete mít pár chvil ticho.
 zamilovaný pár ve chvíli romantiky

  1. Video

Pokud se s přítelkyní nemůžete vidět, jedná se o peklo na zemi, zvláště pak, pokud je přítelkyně vztahovačná a vůbec dominantní v plánování vztahu. Udělejte krátkou videozprávu, vtipné video nebo něco podobného a pošlete jí to v době, kdy s ní nemůžete být. V telefonu budete řešit něco jiného, než „náš vztah se takhle ničí“ a „náš vztah asi nevydrží“ a máte zase pár chvil klidu.
 
Bohužel, je nutné k tomuto přistupovat takhle. Pokud najdete přítelkyni, která je stejná jako vy, budiž požehnán váš vztah a třikrát sláva. Pro ostatní je třeba těchto návodů.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru