Stínění, které bude efektivní

Díky moderní technologii je v nabídce skutečně mnoho různých druhů žaluzií a rolet. Vybrat si lze nejen z barevné škály a jejich vizáže, ale v nabídce je daleko více, než se zdá. Pojďme se ale tak trochu podívat na venkovní žaluzie, které mohou být pro někoho daleko výhodnější a důvodů je hned několik.
· Předně zachytí sluneční paprsky v samotném začátku, než vůbec proniknou do místnosti.

2020100702402875

· Zvládnou regulovat světlo.
· V létě je rozhodně oceníme při stínění před sluníčkem, poté v místnosti bude velmi příjemně, zvláště v noci se bude velmi dobře usínat. Ale jejich využití nalezneme i v zimě, kdy bude v podstatě daleko menší únik tepla. Vypadá to na správnou izolaci oken. Což skvěle zvládnou i vhodné venkovní rolety.
· Také v přízemí nebo ve výstavbách chrání před zvědavými pohledy, čímž získáte ideální soukromí.
· Prospívají nejen vám, ale rovněž prodlužují životnost oknům.

Sluníčko láká ven

Jakmile se objeví první sluneční paprsky, tak lze jednoduše díky těmto prvkům omezit přístup přílišného tepla do bytu a vytvořit tak ideální teplotu v bytě. Přesto každý chce strávit co nejvíce času venku a užít si tak příjemné počasí. Ideální k takovému odpočinku jsou hliníkové pergoly. Jedná se o bezúdržbové produkty, které dokonce zvládne postavit každý jednotlivec. Nicméně v současné době je možná lepší pouvažovat o podobném výrobku z hliníku, avšak daleko komfortnějším. Jedná se o bioklimatické pergoly, jejichž základem je opět hliník, ale jejich střecha je naprosto úžasná. Je vytvořena z lamel, které si můžete nastavit podle vlastní potřeby. V praxi to znamená, že si lze do pergoly vpustit slunce, nebo jen omezeně a případně je úplně uzavřít a užívat si stín.

20201007022523579

Další její výhody, proč si ji zamilujete
· Střecha se dá rozdělit na části, tudíž lze v pergole klidně grilovat, kouř bude odcházet střechou, kdy část můžete nechat otevřenou.
· LED osvětlení podle potřeby.
· Pergola může stát volně na nohou, dá se připevnit k domu nebo při větší délce přidat zpevňující prvky. Vyrábí se přesně na míru, což je velká výhoda.
· Venkovní stínění lze pořídit na boční strany pergoly. Ideální jsou screenové rolety, které jsou pevné, ale navíc poslouží tak, že pohled ven není omezený a kolemjdoucí zase nevidí dovnitř.
· Montáž bioklimatické pergoly se dá zvládnout i svépomocí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru