Renovujete koupelnu? Máme pro vás skvělý tip na vylepšení!

Kdo by nechtěl krásnou bílou, růžovou, zelenou, tmavě modrou, ba i černou – ALE – novou koupelnu!
Koupelničky, které už dosluhují, zvláště ve starých bytových domech a jsou propojeny zároveň s klozetem a zasluhují už nový pláštík, mohou po renovaci prokouknout tak, že byste tomu ani nevěřili. A hlavně, nechte si od bytového architekta nejen vypracovat designový návrh, kdy nebudete určitě litovat, až uvidíte jeho návrhy, ale požádejte ho i o radu, jakou sanitární technikou by bylo vhodné vaši novou místnost vybavit. Zajisté vám předloží dobré rady, ale i vy se poohlédněte po internetu a po nabídkách novinek, které zaplavují náš trh.

luxusní koupelna včetně bidetu

Dnes vám upozorníme na úžasnou – už ne ani novinku, ale přesto ji stále ještě nemají ve všech domácnostech. I když, kdo si ji zakoupil, potvrdí vám, že by neměnil.
Sprchovací bidet vám poskytne naprostý luxus při intimní hygieně. Už nemusíte téměř vůbec nic. Všechno udělá za vás. Nepoužíváte klasický toaletní papír, který obzvláště při zdravotních komplikacích, kdy mají lidé problémy s hemeroidy, bývá kamenem úrazu. Trpíte-li proto těmito problémy, pak se už déle netrapte a vyměňte stávající klozet za úsporný, naprosto hygienický a luxusními službami oplývající sprchovací bidet. Poradí si v dokonalé čistotě s dámskými i pánskými intimními partiemi díky vysouvací trysce, kdy můžete dálkovým ovládáním regulovat její pohyb, sílu proudu, polohu trysky a zvolit teplotu vody, která vám vyhovuje.

toaletní papír s viry

Některé sprchovací bidety mají k dispozici i sušení teplým vzduchem, a dokonce i pohlcovač zápachu z toalety. Takže vstáváte naprosto „hygienicky ošetřeni“ a odcházíte z provoněné toalety.
Dálkové ovládání je velmi jednoduché až intuitivní. Toaleta má senzor, takže vás při příchodu v noci nenechá zakopnout o rohožku, protože i při nočním osvětlení vidíte anebo můžete volit i stálé noční osvětlení anebo ho prostě vypnout.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru