Jaké doplňky do umýváren vybrat pro vaši firmu?


Jak zařídit umývárnu ve vaší firmě, tak, aby odpovídala přísným hygienickým normám a zároveň působila luxusním dojmem? Vyzkoušejte výrobky Papernet.

Výběr vhodných doplňků do umýváren

Trávíte tolik času a energie při výběru kvalitního nábytku a doplňků pro vaše kancelářské prostory i sklad. Ale co místo, které je běžně přehlíženo? Řeč je o toaletách. Toalety a umývárny udávají tón zbytku podniku. Flekaté umyvadlo a popraskané dlaždice nevyvolají u vašich obchodních partnerů dobrý pocit. Je tedy nejvyšší čas, investovat do rekonstrukce těchto prostor. A protože jsou toalety a umývárny místem, kde se nejvíce šíří choroboplodné zárodky, je třeba vybrat takové doplňky, které eliminují jejich šíření a množení.

zásobník na ručníky 1

Jaké hygienické pomůcky vybrat do umývárny?

Umývárna je prostor, který návštěvník uvidí jako první. Čistá, voňavá, upravená a pěkně zařízená umývárna v návštěvnících vyvolá příjemný pocit, který si udrží po celou dobu návštěvy vaší firmy. Je proto důležité vybrat takové doplňky, které budou ladit s designem umývárny a zároveň poskytnou maximální ochranu před šířením a množením bakterií a virů.

Při výběru vhodných doplňků doporučujeme vybrat kvalitní zásobník na papírové ručníky. Skvělým doplňkem pro vaši umývárnu bude zásobník Papernet, který je nabízen hned v několika designových variantách. Vybrat si můžete zásobník pro různé typy papírových ručníků. Plastový zásobník s antibakteriální povrchovou úpravou zajistí vysokou úroveň hygieny ve vaší umývárně a zároveň bude elegantním doplňkem. Pro náročné zákazníky doporučujeme nerezové zásobníky, které dodají umývárně luxusní vzhled.

toaletní papír 1

Jaké doplňky vybrat na toalety?

Toalety jsou nedílnou součástí umývárny. A i zde je nutné vyžadovat kvalitní doplňky, které budou hygienické, snadné na údržbu a samozřejmě estetické. Nepostradatelným doplňkem každé toalety je držák na toaletní papír. Vybírejte elegantní držáky toaletního papíru z plastu s antibakteriální úpravou. V nabídce najdete držáky různých tvarů a barev, které snadno sladíte s designem vaší toalety.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru