Hledáte způsob, jak na podzim podpořit zdraví i duševní pohodu? Vyzkoušejte hydroterapii


Podzimní období bohužel není jen o krásně zbarveném listí a přírodě hrající všemi možnými barvami. Zkracující se dny i podzimní plískanice značně ovlivňují naši psychiku, nejrůznější respirační onemocnění zase ohrožují naše zdraví. Nenechávejte proto nic náhodě a podpořte svou imunitu i dobrou náladu pomocí vhodné terapie. A jakou jinou zvolit než tu pomocí naší životadárné vody. Spojíte-li totiž teplou vodu s vodními proudy, dostanete hydromasáž neboli masáž vodou, která přináší spoustu výhod. A dobrou zprávou je, že za ní nemusíte cestovat do přeplněných wellness center. Stačí pořídit si venkovní vířivku a můžete si užívat své soukromé wellness každý den.

venkovní vířívka

Neomezujte se ročním obdobím

Jestliže vás zarazila představa, že byste se měli do venkovní vířivky ponořit i na podzim či v zimě, můžete všechny obavy nechat stranou. Kvalitní modely venkovních vířivek jsou totiž určeny pro celoroční využití, takže si účinky vodoléčby neboli hydroterapie můžete užívat, kdykoliv se vám zamane. A co od hydroterapie tedy můžete očekávat?

Mimo jiné:

· uvolňuje svalové napětí,
· zlepšuje prokrvení a elasticitu kůže, jakož i cirkulaci krve,
· napomáhá rozproudění lymfy,
· zmírňuje bolesti kloubů,
· zlepšuje naši obranyschopnost,
· uvolňuje od psychického napětí,
· odbourává stres,
· podporuje tvorbu endorfinu neboli hormonu štěstí,
· napomáhá k navození celkového pocitu pohody.

vířivka

Vyzkoušejte vířivky v Brně či jiných městech

Abyste měli jistotu, že bude vaše venkovní vířivka splňovat veškeré vaše požadavky, je vhodné si ji předem prohlédnout a ideálně i vyzkoušet. Vířivky v Brně s možností vyzkoušení nabízí společnost Spahouse, která však provozuje showroomy i v Praze nebo Hradci Králové. Stačí tedy zavítat do toho showroomu, který máte nejblíže, a můžete vše vyzkoušet na vlastní kůži. Rozhodně nebudete litovat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru