Proč se vyplatí půjčit si dodávku?


Pokud potřebujete odvézt jednorázově nebo občas větší množství věcí či materiálu, pak by bylo asi zbytečné kvůli tomu kupovat dodávku. Kromě toho, že by vám nečinně stála před domem, museli byste platit povinné ručení a další náležitosti. Lepší variantou je půjčit si dodávku přesně podle svých představ a požadavků. Půjčení dodávky Brno nabízí pomocnou ruku každému, kdo potřebuje převézt věci z bodu „A“ do bodu „B“, a to rychle a spolehlivě.

dodávka

 • Vozový park půjčovny dodávek v Brně, který najdete pod názvem Maxidodávky, disponuje pestrou nabídkou automobilů od osvědčených výrobců.
 • Jestliže si nejste výběrem jisti, pak můžete využít naše bezplatné poradenství.

Bonusy, které na vás u nás čekají

Půjčit si dodávku v Brně znamená, že si ušetříte spoustu starostí a také finančních nákladů.

půjčovna dodávek

 • Co vše vám kromě kvalitních vozů nabízíme?
  1. Zabezpečení všech vozidel pomocí GPS
   • Všechny vozy jsou zabezpečené proti zneužití a odcizení pomocí moderního systému lokalizace.
  2. Pojištění automobilu
   • Všechna vozidla máme pojištěná jak povinným, tak i havarijním pojištěním, které je platné nejen pro Českou republiku, ale také pro celou Evropu. V případě nějaké nepříjemné a nečekané situace se tedy nemusíte obávat, že zůstanete bez pomoci stát na silnici.
  3. Neomezené kilometry
   • Nabízíme vám nájezd 500 km na den zdarma. Pokud potřebujete podniknout delší cestu, stačí si za každý kilometr připlatit 4,- Kč a získáte tak neomezený nájezd.
  4. Stěhovací technika
   • Potřebujete-li převézt těžký nábytek nebo uchytit věci v automobilu, bezplatně si u nás můžete zapůjčit kotvící techniku nebo přepravní vozík.
  5. Dálniční známka
   • S našimi vozy můžete bez problémů na dálnici. Součástí vybavení jsou dálniční známky pro Českou republiku.

Kromě uvedených služeb vám také nabízíme bezpečné parkovaní vašeho vozidla v uzavřeném areálu, možnost individuální a výhodnější nabídky při dlouhodobém pronájmu a zapůjčení GPS navigace.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru