Závitníky podle potřeby


Je pravdou, že domácím kutilům postačí většinou ruční závitníky, které se v podstatě upevňují do vhodného klíče. Velmi často jsou k zakoupení v praktických sadách, ale přirozeně se dají zakoupit i jednotlivě. Každý má v podstatě jinou náběhovou hranu a tudíž i odlišnou funkci. Je celkem logické, že závitník strojní musí být vyrobený ve vysoké kvalitě a musí být na něj spolehnutí. Jedná se o závitníky pro řezání pomocí CNC center, soustruhů i vrtaček. Závitníky jsou určeny pro průchozí otvory – s lamačem, pro slepé otvory – šroubovice 40, pro průchozí otvory a pro slepé otvory, všechny typy jsou vaporizované. Velmi zajímavou nabídku nejen strojních závitníků nabízí společnost S-TOOLS s.r.o., jejíž nástroje jsou z nejkvalitnějších materiálů a jsou vyráběny nejmodernějšími technologickými postupy a průběžně jsou inovovány.

závitník maticový

Speciální druh závitníku

Pokud hledáte druh závitníku, který slouží k řezání průběžných závitů do tenkostěnných materiálů, jako jsou plechy a profily, tak se musíte zaměřit na maticový závitník. Ten totiž zvládne vytvořit závit bez vylamování materiálu. Má velmi dlouhou náběhovou část, která postupně zvyšuje průměr závitníku a tím i hloubku zářezu, čímž se docílí v praxi toho, že materiál nebude vystavený tak velkému tlaku. Tím přirozeně nebude docházet k jeho deformaci.

závitník

Moderní doba si žádá rozvoj

V podstatě od svého vzniku, tak společnost rozšiřuje svoji nabídku a přirozeně i skladový sortiment. Díky tomu se jim skutečně daří pokrývat požadavky zákazníků a to v co nejširším rozsahu. Není divu, že své objednané zboží dostanou i v nejkratší možné době, což je samozřejmě velmi příznivé. Každý si zde vybere nejen kvalitní sortiment, který se hodí nejen do domácích dílen, ale rovněž i do profesionálních provozoven. Vybrat si lze z pestré škály produktů, ať už pro soustružení, frézování, závitování, nebo vrtání. Vše je přehledně rozděleno do kategorií a dalších podkategorií, což je skutečně efektivní zpracování.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru