Bohatý výběr domácího elektra

Největší převrat a modernizaci v oblasti elektra jsme zažili v oblasti samotných žárovek. V dnešní době se již bez problémů vyhledávají efektivnější varianty zdrojů a mezi ně bezpochyby patří LED svítidla. Žárovky E14 LED patří mezi druhý nejvíce používaný typ žárovek a není ani divu. Skvěle se hodí do různých lampiček a menšího stropního osvětlení. Svoje uplatnění naleznou například v lednici nebo digestoři i na jiných místech. Společnost EMOS více jak třicet let nabízí tyto žárovky s paticí E14 a v současné době naleznete jejich několik řad a dokonce i v barevných verzích. Pod touto značkou naleznete ovšem i další drobné domácí elektro.

žárovka

  • Baterie v různém zastoupení.
  • Světelné zdroje a svítidla, která můžete využít jak v domácím prostředí, tak v průmyslové zóně.
  • Prodlužovací bezpečné přívody různých délek.
  • Svítilny rozličných velikostí, barev i tvarů.
  • Vybrat si můžete rovněž antény na míru podle potřeby.
  • Dále nechybí ani drobná elektronická zařízení jako multimetry, zkoušečky nebo zvonky a mnohé další.

detektor

Malý, ale účinný

Rozhodně by žádný majitel nemovitosti neměl podceňovat kouřový detektor, je to ideální pomocník, který slouží jako dokonalá výstraha před požárem nebo jiným nebezpečím. Upozorní poměrně brzy na nějaký problém, který by mohl vést k větším ztrátám na majetku a možná i životech. Zvláště pokud by požár vznikl v době spánku. Detektor okamžitě zaznamená kouř a spustí alarm.
Vzhledem k tomu, že společnost EMOS zaměstnává více jak 450 lidí a funguje v pěti zemích, tak je skutečně spolehlivým prodejcem drobného elektra. Produkty jsou dodávány v nejvyšší kvalitě a v co nejkratší možné době. Prioritou je spokojený zákazník a v tomto směru je to i platná definice. Navíc každý bude spokojený s bohatým výběrem sortimentu a kvalitní péčí, která se mu dostává, včetně případného poradenství a dalších služeb.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru