Zdravější kouření i na veřejnosti

Snad každý kuřák ví, jak je to těžké skončit s tímto zlozvykem a mnohdy není ani dostatek vůle, jak to provést. Naštěstí v současné době existuje moderní technika a mnoho produktů se tak dá nahradit zdravější verzí. Dokonce to platí i pro kouření a komu se to zrovna moc nedaří nebo je pouhý víkendový kuřák, který si zapálí jen ve společnosti či v tíživých situacích, tak by mohl uvítat pomoc, kterou mu nabízí jednorázová elektronická cigareta.

elektronická cigareta

E-cigareta nabízí řešení

V podstatě se jedná o cigaretu, která je určena na jednorázové použití, připravena k vapování, které je zdravější než klasické kouření. Většina klasických elektronických cigaret je vyrobena tak, že musí být opětovně naplněny a to buď liquidem do clearomizéru nebo výměnou nádrže. V tomto případě je vše mnohem jednoduší a jednorázová e-cigareta se může v podstatě ihned vyhodit, jakmile dojde k jejímu vyprázdnění. Není tudíž třeba se starat o nové náplně a navíc je ideální možností pro sváteční kuřáky nebo i pro ty, kteří chtějí vaping pouze vyzkoušet. Jednorázový vape neboli elektronická cigareta ELF BAR 600 je skutečně ideální řešení. Nemusíte dokonce ani montovat žhavení nebo ji nabíjet. Elfbar prodej je velmi hygienický, jelikož se nabízí v hygienickém obalu a cigareta je v podstatě připravená ihned k použití.

cigareta

ELF BAR 600

Skvělá jednorázová e-cigareta s vestavěnou baterií 550mAh, která je předplněná liquidem. Příznivce příchutí rozhodně potěší široká škála výjimečných příchutí. Obsahuje 2% nikotinu a má kapacitu více než 600+ potáhnutí. To by se dalo jen tak pro představu připodobnit ke dvěma krabičkám klasických cigaret. V tomto poměru je tudíž i zajímavá cenová relace.
Kouřit ji lze kdekoliv i ve společných prostorách, což se samozřejmě u klasických cigaret nedá a navíc se samozřejmě musí zdůraznit její specifická vůně, která rozhodně má hodně daleko do cigaretového kouře.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru