Jak vybrat sedací soupravu do obýváku?

Tato místnost je nesmírně důležitá, jelikož zde se budou konat různá rodinná i přátelská setkání. Není třeba, aby zde stěny překypovaly nábytkem, ale rozhodně je nesmírně důležité, aby se zde pohodlně sedělo. Díky tomu je rozumné se v první řadě zaměřit na kvalitní sedací soupravu, která v podstatě do obývacího pokoje patří. Také zabere největší plochu z celé místnosti a to je další důvod, proč zvolit správné rozměry sedací soupravy. Výrobci nabízí velký výběr a tak si lze vybrat sedačku podle svých potřeb a priorit. Roli samozřejmě mohou hrát i volné prostory, protože nesmí nijak překážet a také je třeba se k ní pohodlně dostat a posadit se.

sedacisouprava

Sedací souprava s benefitem

Vůbec není špatné pouvažovat o sedací soupravě, která se dá rozkládat. Tím totiž vznikne další prostor na spaní, pokud vás například zaskočí nečekaná návštěva a večírek se trochu prodlouží. Rozkládací sedací souprava Twist se hodí i do menších místností. Její pevnost a stabilitu podporuje zesílený pružinový blok, který se nachází na spodní části pohovky. Dlouhou životnost jistí pevná kostra, která je z masivního dřeva a kovu. Díky jednoduchému rozkládacímu mechanismu, je z pohodlné sedací soupravy, během chvíle ideální dvoulůžko 192 x 120 cm.

Rohová elegance

Dalším skvělým typem je sedací souprava, která se perfektně umístí do rohu. Poskytne příjemné posezení, ale rovněž jí nechybí další přínosné benefity.

  • Dá se také snadno rozložit na dvoulůžko 191×141 cm.
  • Navíc potěší svým úložným prostorem, který se dá vždy velmi prakticky využít.
  • Konstrukce je kvalitní, masivní a díky kolečkám se s ní dá skvěle manipulovat.
  • Rohová prodloužená část může posloužit pro relaxační odpočinek.
  • Podle potřeby si lze smontovat otoman buď na pravou, nebo levou stranu.
  • Je elegantní s moderním designem.

lutasedacka

Pohodlí nade vše

Posezení pro tři osoby nabízí další velmi moderní sedací souprava Valencia. Její měkký sedák má vyšší polohu, což umožňuje snadnější vstávání a velmi příjemné sezení. Nicméně i zde je velmi masivní kostra a možnost sedací soupravu rozložit na komfortní pohodlné lůžko 156 x 195 cm. Kvalitní textilie dodají jistý komfort při samotné údržbě a rozhodně jí nechybí ani elegantní design.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru