Zdravý jídelníček

Pokud jste se rozhodli pro redukci hmotnosti, tak můžete skutečně začít válčit s pocitem, že nutně potřebujete něco sladkého, protože ho zkrátka milujete a nemůžete se bez něj obejít. Lepší je, než podlehnout krásnému zákusku nebo poháru, který je nazdobený tak, že se sbíhají sliny, zvolit jinou variantu. A v současné době výrobci i trh nabízí neskutečně mnoho možností, variant i nabídek, jak sladké lze snadno nahradit něčím prospěšnějším. Bezpochyby se sem řadí proteinové tyčinky, ale je pravdou, že i v tomto případě je nutné dobře číst složení, protože není tyčinka jako tyčinka.

čokoládová tyčinka

Bílkoviny jsou důležitou složkou pro organismus

Strava, která je bohatá na bílkoviny, je skutečně pro jedince velkým přínosem. Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty a prospívá i kostem. Rovněž jsou zdrojem energie, což je další bonus. Pokud se zaměříte na kvalitní proteinové tyčinky máte k dispozici chutnou a zdravou svačinku po ruce. Jsou upravené tak, že mají mnoho různých příchutí a podob.
Vhodné jsou nejen pro sportovce, ale rovněž pro osoby, které vyhledávají produkty se sníženým obsahem cukru v případě redukce hmotnosti. Taková tyčinka by měla být pouhým zpestřením jídelníčku. Určitě je nejdůležitější sledovat složení a zde by se měla na prvním místě objevit bílkovina. Bohužel v označení některých produktů na první pohled upoutá název protein, avšak naleznete v nich neskutečně velké zastoupení sacharidů.

křupavá tyčinky

Tyčinky od ověřeného prodejce

Pokud chcete vsadit na jistotu, vyhledejte ověřeného prodejce, který nabízí vysoce kvalitní a chutné proteinové tyčinky. Navíc si zde můžete vybrat i takové, které si budou naprosto rozumět s dietním programem.

Jedná se o trvanlivou pochoutku, která vám nabídne uspokojení

  • Po sportovním výkonu.
  • Když se nestíháte nasvačit nebo jedete na výlet.
  • Také jsou vhodné před cvičením, protože tolik nezatíží žaludek.
  • Zaženou chuť na sladké.
  • Pomohou zvýšit rovněž kalorický příjem.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru