Kojení bez bolesti

Kojení je přirozenou součástí prvních několika měsíců miminka. Pomocí kojení se k děťátku dostávají cenné živiny a také dochází tak k těsnému kontaktu maminky a miminka. Děti během tohoto způsobu krmení slyší tlukot srdce, cití dotek a vůni kůže. Dochází tak k jedinečnému a nenahraditelnému aktu.

kojení dítěte

Když kojení bolí

Nejen v začátcích, ale i mnohdy později může kojení vlivem různých faktorů bolet. Bolestivé bradavky pak kojení znepříjemňují a výsledkem je nervozita maminky přenášená na kojence. Důsledkem nesprávné techniky kojení nebo z jiných důvodů pak často bývají popraskané až krvácející bradavky nebo dokonce bolestivé záněty v prsu, což může vyústit až k ukončení kojení. Nenechte si těmito problémy zkazit neopakovatelné chvilky spojení mezi vámi a vašim děťátkem a najděte pro ně vhodné řešení, které vám pomůže se nepříjemných pocitů zbavit. Užijte si opět krásné chvilky spojené s krmením naplno a bez bolesti.

Řešení pro bezbolestné kojení

Jako vhodné řešení pro bezbolestné kojení byly vyvinuty unikátní bio-aktivní nelepivé náplasti Multi-Mam Compresses. Ty se postarají o důkladnou regeneraci, zmenšení otoků a zabrání případnému rozšíření infekce. Náplasti obsahují čistě přírodní složky, které mají výrazný hojivý efekt. Bioaktivní gel, který se v náplastech nachází, je naprosto bezpečný jak pro kojící maminku, tak i pro děťátko, a není tak nutné ho před kojením smývat.

kojení

Příjemná úleva pro bolestivé kojení

Kromě náplastí s bioaktivním gelem se o úlevu bolestivých bradavek postará také hojivá mast s obsahem čistého tuku z ovčí vlny. Obsažený lanolin chrání bradavky a jejich okolí před podrážděním a brání jejich popraskání a následnému krvácení, a to nejen před kojením, ale i během krmení samotného.
Užijte si opět pohodové a ničím nerušené kojení bez obav z podráždění a bolesti.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru