Co když máme peněz málo?

Dokážete si jen tak namátkou představit třeba to, že byste neměli co jíst, že byste se neměli do čeho obléknout, kde bydlet a podobně? Určitě nedokážete. To je přece v dnešní společnosti naprosto nemyslitelné, tak se nemůže a nedá žít. Jenže abychom to zmíněné stejně jako spoustu dalších věcí měli, musíme za to samozřejmě platit, bezplatně se nám nic takového neposkytne. A tak potřebujeme dostatečný přísun finančních prostředků.

Jenže někdy nedostaneme tolik peněz, abychom jimi zaplatili vše, co potřebujeme. Někdy proto, že jsou naše potřeby enormní, někdy proto, že naše příjmy nestojí za moc, případně dokonce nestojí za nic. A pak logicky nežijeme tak, jak bychom žít chtěli. A někdy je dokonce natolik zle, že už si musíme peníze navíc pořídit třeba i za cenu toho, že si je aspoň půjčíme.

počítání eur

Jenže půjček je dost pouze teoreticky. Nabízejí se nám na každém rohu, jenže když už se některou z nich pokusíme dostat, často neuspějeme. Nemáme podle názoru těch, kdo podobnou pomoc nabízejí, takové příjmy, jež by spolehlivě stačily na následné splacení, můžeme mít třeba i odrazující záznamy v registrech dlužníků a jiné problémy, které nás činí z pohledu bank nezajímavými.

A proto lidem ve finanční tísni nejednou pomůže už jenom nebankovní hypotéka. Ta má totiž tu výhodu, že se u ní ručí za vrácení půjčených peněz zástavou nemovitosti, a právě taková záruka dokáže nahradit to, co se v bankách nezbytně vyžaduje.

placení eury

Když dá někdo svoji nemovitost všanc, když je jisté, že dotyčný bude splácet nebo se jeho případný nesplacený dluh vypořádá právě v podobě prodeje oné zastavené nemovitosti, není třeba klást další přemrštěné požadavky. A žadatel si tak může půjčit klidně i spoustu peněz. A to na ideálně dlouhou dobu splácení a s výhodnými úroky a dalšími podmínkami.

Díky nebankovní hypotéce prostě nezůstanou majitelé nemovitostí nikdy v nouzi. A to je dobrá zpráva.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru