Byty u parku: metropolitní bydlení pro rodiny s dětmi i seniory

skvelydomov-cz-byty-u-parku-uvodni

Výhody bydlení v metropoli? Dostupnost, příležitosti a jistota. Přednosti, kterých se nedostává při dojíždění do Prahy z venkova, naleznete přímo v srdci Žižkova. V oblasti Vackova totiž právě vzniká pod patronátem společnosti Metrostav Development rezidenční projekt, který nenabízí byty, ale životní šanci, protože vám už neutečou žádné pracovní příležitosti, budete mít záruku dostupnosti městskou dopravou i všech služeb, k tomu jistotu výtečné investice, která bude po letech dobře zhodnocena. Stačí si vybrat z katalogu 272 bytů.

Minimalistické i s předzahrádkami

V rámci této etapy výstavby je naplánována stavba 11 bytových domů s celkem 272 jednotkami a podzemními garážemi. Nové byty Praha 3 budou minimalistické s dispozičním řešením 1+kk, ale také 2+kk až 5+kk, které ocení velké rodiny. Jednotky 4+kk se nabízí dokonce ve variantě standard nebo mezonet, což umožňuje zřídit samostatnou ložnici nebo pracovnu oddělenou od zbytku bytu schodištěm. Z pokojů lze vyjít na balkon nebo posedět na lodžii, v nižších patrech přináleží k bytům prostorné předzahrádky, k některým dokonce ze dvou stran. V nejvyšších patrech ocení majitelé výhled na park nebo město z rozlehlé terasy.

V souladu s přírodou

A nejen výhled do zeleně! Bydlení v Praze na Žižkově nabízí mnohem více. Blízký park Židovské pece je jako stvořený pro procházky po upravených stezkách, sportovní vyžití při jízdě na kole nebo kolečkových bruslích. Žižkovské parky, kterých je v okolí několik, navíc umožňují hraní volejbalu, basketbalu nebo fotbalu na hřištích, radovánky dětí na prolézačkách nebo koupání v bazénu či házení frisbee. Posedět lze nejen na balkonech bytu, ale je možné také piknikovat s přáteli na určených místech v rámci parku.

skvelydomov-cz-byty-u-parku-01

Maximální dostupnost i služby

Noví majitelé mohou těžit ze skvělé lokality, která oplývá zelení, ale je k tomu dostupná městskou hromadnou dopravou a na metru jste za několik málo minut, což usnadní hledání nové práce, ale také jízdu do školy. V okolí jsou dostupné také veškeré služby nebo obchody, občanská a sociální infrastruktura včetně škol, školek, zdravotnických zařízení, lékařů nebo volnočasových klubů a kroužků.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru