Jak drobná změna změní interiér

Ne vždy, když se řekne změna, tak to bude znamenat vysoké náklady na bourání, nákup nového nábytku nebo podlahové krytiny či dalších věcí. Změna může přijít i s daleko citlivějším nápadem, kterým bude například změna záclony. I taková poměrně jednoduchá záležitost dokáže neuvěřitelným způsobem rozsvítit celou místnost. V nabídkách jsou velmi zajímavé vzory i tvary záclon, které si můžete vybrat přesně na míru svého okna. Není problém si rovnou objednat hotové záclony i ve spojení s balkonovými dveřmi, stačí si jen vše pořádně proměřit. Případně si můžete rovnou objednat obšití po okrajích, anebo na horní okraj záclony si nechat našít řasící stužku, což vám zase ulehčí práci s rovnoměrným řasením.

záclona

Stačí doplnit design

Opravdu stačí málo a uvidíte, jak bytový textil dokáže dělat divy a zázraky. Nepatří jen na okna, ale v podstatě ho naleznete všude, kam se jen podíváte.

  • V kuchyni může zdobit skříňky nebo jídelní stůl, nemluvě o utěrkách.
  • V koupelně nesmí chybět kvalitní ručníky a osušky, do kterých se příjemně zabalíte po své koupeli.
  • Ložnice a pohodlné povlečení rozhodně nemá chybu, navíc, když má svůj motiv, barvu, a především kvalitní materiál, v kterém si dobře odpočinete.
  • V obývacím pokoji ho naleznete v podobě přehozů, skvěle rozzáří sedací soupravu malé polštářky a rozhodně svoje dílo dokonají i efektivní závěsy.
  • Do dětského pokoje se skvěle hodí doplňky s dětskými motivy.
  • Pracovna nemusí rozhodně vypadat nudně, když se doplní a vybaví přijatelným bytovým textilem, to se bude ihned lépe pracovat.

povlečení

Možností jak provést změnu, je skutečně hodně. Nejlépe se záclony a bytový textil, včetně povlečení a dalších doplňků, nakupuje od největšího prodejce Dante.cz, který má ucelenou nabídku těchto produktů. Pokud uvažujete o změně nebo případné výměně bytového textilu, poté neváhejte využít i možnosti výprodeje nebo letních slev.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru