Dovolená, kterou si užijete


Možná již přemýšlíte o tom, kam se vydat na dovolenou a zrovna vás to do zahraničí moc neláká. A rozhodně doma taky nechcete zůstat. Upřímně, právě u nás je mnoho zajímavých a krásných míst, kde právě můžete strávit velmi příjemné chvíle plné pohody a odpočinku. Jedním z takových nádherných lokalit, které skutečně stojí na návštěvu, je právě Máchovo jezero. Je tak moc rozsáhlé, že si můžete vybrat různá místa pro své zázemí a odtud si snadno naplánovat výlety nebo jen odpočinkový den u vody. A pokud se vám nezdá pobyt přímo u Máchova jezera zrovna top, tak určitě svůj názor změníte, když navštívíte Staré Splavy. Pouhých 700 metrů vás dělí od Máchova jezera, ke kterému se vydáte po lesní cestě.

bungalov

Komfortní ubytování v přírodě

Zní to lákavě? Zvláště proto, že se jedná o skutečně nádherné a klidné prostředí a mimochodem míst pro romantiku je tu také celkem dost. Pro děti naleznete zase poměrně velké množství prolézaček a atrakcí. Milovníci turistiky si rovněž přijdou na své a to stejné platí i pro cyklisty. I v tomto případě je tu dostatek stezek, kudy se dá vydat klidně na celodenní výlet. Je pravdou, že stěžejní je samotné ubytování Máchovo jezero a i v tomto případě naplní víc, než vaše očekávání.

interiér

V krásném prostředí Starých Splavů vás totiž čeká doslova překvapení. Bungalovy Elite, které jsou nově zrekonstruované, vám poskytnou takové zázemí, že se vždy budete těšit na návrat z vašich výletů. Jsou vybaveny zcela novým, moderním nábytkem, nechybí dokonce ani kuchyňská linka, kde si můžete připravit něco dobrého. Součástí kuchyňského koutku je mikrovlnná trouba, varná konvice a ani nádobí si nemusíte vozit. Po náročném dnu můžete bez problémů využít sprchu, která je rovněž součástí bungalovů Elite a ani WC nemusíte vyhledávat v blízkém okolí, jelikož i tento prostor naleznete zde uvnitř. Získáte dokonalé zázemí, kde můžete trávit čas s celou rodinou.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru