Bydlení v Praze má své kladné benefity

Pokud si myslíte, že sehnat odpovídající bydlení v určité lokalitě v Praze je nadlidský úkol, tak se rozhodně pletete nebo se díváte na špatných místech. Pojďte navštívit českou společnost Finep, která stojí za realizací tisíců nových bytů a nezalekne ani v oblasti nové výstavby domů. Naopak výsledkem její práce jsou spokojení majitelé, kteří si nemohou své bydlení v moderních bytech vynachválit. Není ani divu, vždyť novostavby se nachází v celkovém projektu, který si společnost sama navrhne a vystaví.

nové byty

Pestrá nabídka

Developer Praha nabízí několik možností, jak pomoci klientům získat prostory nejen k bydlení, ale rovněž i k podnikání.
· Po sjednání schůzky si můžete rezervovat prostory nebo byt, který vám bude vyhovovat. V současné době o prohlídku nepřijdete, dá se totiž zařídit on-line.
· Nemáte dostatek finančních prostředků na koupi? Nevadí, protože společnost Finep pomůže a poradí i s financováním vlastního bydlení.
· Získáte dostatek informací, aby vše proběhlo podle stanovených pravidel.
· Tímto krokem to nemusí končit, pomůže rovněž se zařízením bytu, jelikož zná dodavatele, kteří poskytnou i zajímavé ceny.
· Můžete si objednat bytového designéra, kterého společnost Finep doporučí. Ten vše efektivně navrhne a zajistí tak moderní bydlení.
· Pak se stačí jen nastěhovat a užívat si tříletou záruku, kterou poskytuje na nové byty.

vzorový být

Vychází vstříc, jak je to jen možné

V současné době skutečně není problém zařídit takzvané družstevní bydlení v Praze. Přirozeně se jedná o novou výstavbu bytů, ale samozřejmě tyto nemovitosti jsou lépe dostupné. Jejich největší výhodou je totiž pořízení vlastního bydlení bez hypotéčního úvěru, což hodně některých žadatelům usnadní a předně vyřeší jejich problematiku s bydlením.
· Žádné složité dokazování příjmů.
· Byty jsou dostupné pro každého.
· Lze je bez problémů převést do osobního vlastnictví.

Nabídka pro firmy

Nová výstavba domů přináší pracovní příležitosti pro mnohé firmy. Pokud přemýšlíte o otevření nějakého obchodu či nabízíte služby, Finep počítá i s nabídkou komerčních prostorů. Pomůže s realizací a nedělá mu problémy ani vybavení nebytových prostorů. I v tomto případě si lze jednoduše sjednat schůzku a projednat případný podnikatelský záměr.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru