Čistící prostředky – naši pomocníci v domácnosti

Bez čistících prostředků se neobejde žádná domácnost. Oceníte je nejen v kuchyni, ale i v koupelně a na WC a dalších místnostech. Vybavte se účinnými přípravky, které vám úklid a údržbu vašeho domova usnadní a urychlí. Díky vhodně zvoleným produktům dokonce ani nebudete muset uklízet tak často.

Přípravky pro vaši koupelnu a WC

V koupelnách využijete různé produkty určené k boji s vodním kamenem. Pokud máte tvrdou vodu, stanou se vaším velkým pomocníkem. Koupelny jsou také místem s vysokou vlhkostí, která může zapříčinit výskyt plísní. V takovém případě oceníte přípravky s obsahem aktivního chlóru.

imgw (1)

Při čištění vaší toalety můžete využít nejrůznější WC bloky, gely a tablety. Ty se postarají o dokonalou čistotu a vůni. Pro ještě větší pocit čistoty stačí použít osvěžovač vzduchu.

Nezapomínejte ani na péči o vaše odpady. Speciální čistící prostředky během pár okamžiků zatočí s ucpaným odpadem a zbaví ho nežádoucích vlasů, chlupů a dalších usazenin. Zároveň také eliminuje nepříjemný zápach, který je často důsledkem právě ucpaných odpadů.

imgw1 (1)

Dokonalý lesk oken a zrcadel

Toužíte po dokonalém lesku vašich oken, zrcadel a dalších skleněných ploch? Obstarejte si účinné pomocníky a ty už vám pomohou zbavit tyto plochy nevzhledných šmouh a nečistot. Čistící prostředky s rozprašovačem s obsahem alkoholu a dalších látek vám zaručí dlouhotrvající lesk a ochranu před šmouhami. Vyzkoušet můžete i různé druhy vůní, které vám zpříjemní úklid a provoní domov.

Hit v podobě nano kosmetiky

Rádi zkoušíte něco nového? Vsaďte na oblíbený hit v podobě fenomenální a vysoce účinné nano kosmetiky. Ta si najde svoje využití na místech jako je koupelna, kuchyň, nejrůznější elektronická zařízení a další. Za použití speciální houbičky nebo čističe snadno a rychle zbavíte konkrétní povrch znečištění, a to vše díky nano technologii. A to není vše. Tyto vyčištěné povrchy budou totiž chráněné i do budoucna proti různým šmouhám, otiskům prstů, zamlžení a usazování prachu. Tím pádem tak chytře snížíte frekvenci nutnosti úklidu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru