Co určitě patří do dětského pokojíčku

V žádném dětském pokoji by neměly chybět stavebnice všeho druhu. Obří, mini anebo tak akorát … Magnetické, naučné, kreativní, plastové, dřevěné, elektronické či Lego duplo anebo starý dobrý Merkur, se kterým si hráli i dnešní tatínkové. Stavebnice Merkur přežila desetiletí, je stále na vysoké úrovni. Výrobce neustále inovuje a tato hračka je pro šikovné dětské ručičky pokladem. A leckdy jim tatínek možná bude i rád nápomocen.

rodič si hraje s dítětem se stavebnicí

K dostání na trhu jsou oblíbená lega, která se dají neustále dokupovat, takže zabijete dvě mouchy jednou ranou. Vaše ratolest dostane dárek a příští rok ho opět podarujete pokračováním stavebnice. Neustále můžete dokupovat další a další pokračování a vaše dítě už jen přistavuje další obydlí. K dětskému pokoji přibude zanedlouho kuchyňka, koupelnička, ba i garáž na nové vozítko, a tak můžete pokračovat. Pravda, bude to chtít trošku více prostoru. Není výjimkou, že mají děti střed svého pokojíčku zastavěný domečky, mini panenkami s kočárky atd. Na druhou stranu, alespoň nemusíte tak často uklízet, protože děti si neustále hrají a mají svou radost stále připravenou.

tabule na psaní se smajlíky

Dalším doplňkem pokoje pro malé děti by měla být tabule, kterou můžete připevnit na zeď anebo zakoupit přímo i se stojánkem. Tabule může být i otočná. Přikupte barevné křídy a houbu na smývání. Novinkou je svítící tabulka. Jestliže si chcete udělat se svým robátkem hezkou chvilku, zalezte s ním do postele, opřete si o kolena tabulku a můžete kreslit svítícím perem. Obrázky budou krásně světélkovat, můžete se v kreslení střídat a spolu se smát. Tato věcička je vhodná pro děti od tří let. Dítka mohou malovat s předlohou anebo zapojit svou vlastní fantazii. A co se stane, když plochu pokreslíte? Zanedlouho obrázky zmizí a můžete malovat nanovo, až zjistíte, že vaše dítko usnulo i se svítícím perem a úsměvem na rtech.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru