Investiční zlato ve formě mincí a slitků


Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.

Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

zlato

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Zájem o zlato, které patří k nejcennějším drahým kovům na této planetě, bychom mohli zaznamenat na základě historických pramenů již v dávné minulosti. Můžete si to ověřit i vy sami, například prohlídkou korunovačních klenotů, interiérů mnoha hradů a zámků a také návštěvou oblasti, kde se v minulosti zlato těžilo, což bylo na našem území například ve Zlatých Horách na Jesenicku anebo na pravém břehu Otavy poblíž Strakonic, kde jsou stále k vidění těžební sejpy.

Zlato má jednu podstatnou přednost, je to natolik vzácný kov, že jej lze považovat za výhodnou investici prakticky nepřetržitě. V současné době navíc cena zlata láme rekordy a není divu, protože o něj roste zájem i mezi lidmi, kteří přestávají důvěřovat jiným typům investic a považují zlato za jediný platný způsob zhodnocení financí. Během posledních týdnů přinesla investorům cena zlata neočekávaně rychle velké výnosy, přičemž analytici očekávají další expanzivní růst jeho ceny, a to i díky poklesu zájmu o nákup nemovitostí. Zatímco zlato v podstatě nestárne a nevyžaduje žádnou údržbu, s nemovitostmi to tak slavné rozhodně není.

invetiční zlato

Patříte-li právě vy mezi konzervativně uvažující jedince, pak je pro vás výhodné nakupovat zlato výhradně v podobě cihel nebo mincí. Fyzické zlato ve vlastním trezoru je zkrátka ideální a hlavně bezpečná forma investice, což vám potvrdí i s trochou humorné nadsázky Helena Růžičková ve filmu Slunce seno erotika, která platila zlatem při nákupu výpočetní techniky, a za její „echt gold“ si domů v roce 1991 dovezla model PC 286 XT.

V současné době žádná česká mincovna nevyrábí zlaté cihly ani slitky, a chcete-li vědět víc, pak vás možná bude zajímat, že se v Čechách dnes nabízí k prodeji zejména zlaté cihly švýcarských rafinérií. To také nahrává faktu, že je trh se zlatem roztříštěný a naleznete tam mnoho různých prodejců stejných zlatých slitků za odlišné ceny.

Vyhýbejte se obloukem nákupům virtuálního zlata na burze nebo dokonce spoření do zlata a nenakupujte ani akcie zlatých dolů, protože nikdy nemáte jistotu, zda nejsou již vytěžené. Požadujte za své peníze pouze fyzické zlato do svého držení. Máte-li zájem, nabízíme investiční zlato nejvyšší ryzosti 24 karátů ve formě slitků nebo mincí již od roku 2004 a jsme stále nejlevnější prodejce investičního zlata v České republice a i investičního zlata na Slovensku.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru