Velikonoční výzdoba tvořená s dětmi

Vytvořte jarní dekoraci společně s dětmi. Děti se u toho zabaví a vy se tak postaráte o skvělou výzdobu interiéru. Ze společné práce budete mít radost. Spoustu inspirace najdete na internetu. Jednou takovou je například výroba kuřátek sedících ve skořápkách. není to nic těžkého, stačí vám skořápky. Nemusí být pravidelné, prostě jak se vám podaří vajíčka rozklepnout. Dále bude potřeba vata, ze kterého budeme tvořit těla kuřátek. Budou to takové vatové chomáčky. Dále barevný papír červený nebo oranžový na zobáček a potom bílý a černý na oči. Ke slepení vám stačí lepidlo nebo lépe tavná pistole. Dalšími pomůcky budou nůžky a vodovky na obarvení tělíčka kuřátek. Ty musí být žlutá.


easter-3281582_640

Dalším velikonoční dekorací mohou být velikonoční zajíčci, které můžete vytvořit z tvrdých toaletních ruliček. Ty budou tvořit tělíčka. Pak tvrdý papír na velká králičí ouška s nožičky. Králík může mít různé oblečení. Můžete si ho namalovat například s barevnými kalhotky. Nebo může držet velikonoční vajíčko. Zajíčci budou díky ruličce krásně držet. Mohou vytvořit zátiší na skříni či poličce. Zajíčci mohou mít spoustu variant a děti si rozhodně poradí.


děti

Dále můžete vytvořit postavičky kreslené na papír a pak je připevnit na špejle a zapíchnout je do velikonočního osiva. Krásně zelená tráva s velikonočním zajíčkem nebo slepičkou rozhodně potěší malé i velké. Pro menší děti můžete vytvořit omalovánky, které pak jen vykreslí a společnými silami je upevníte na špejli. Zkuste zapátrat na internetu. Možností pro vytvoření velikonoční dekorace s děti je mraky. Stačí si jen vybrat pro vás ty nejzajímavější. Když budou mít složitou přípravu, můžete dětem vypomoci. Strávíte s dětmi krásné chvíle, na které budete vzpomínat. Z takového tvoření si můžete udělat každoroční tradici. Nebo alespoň do doby, kdy budou chtít děti něco vyrábět.


Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru