Jarní květiny

Co všechno můžete na Velikonoce vyrobit a prozářit tak svůj domov. Každý miluje, když může oslavit jaro. Venku začíná všechno kvést a objevují se první jarní květiny. Vrací se k nám ptáci z teplých krajin a zpívají nám pro lepší náladu. Ranní švitoření a sluneční paprsky v nás vyvolávají pocity klidu a dobré nálady. Lidé se hrnou více ven a snaží se načerpat první sluneční paprsky.


narcisy

Velikonoce jsou významným svátkem pro křesťany, kteří oslavují zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Jiní berou Velikonoce jako oficiální uvítání jarních dnů a oživení ženskosti vyšlehání poctivě pletenou žilou. Proto tento den spousta dívek nemá ráda a muži si ho užívají. Ženy na druhou stranu mají radost z toho, že si doma mohou udělat krásnou dekoraci s veselými barvy, které k Velikonocům patří. Jak jinak rozzářit své domovy než krásně kvetoucími jarními květinami, velikonočním osivem a barevnými kraslicemi. Dekoračních pomůcek najdete spoustu. Už na konci února se v obchodech začne prodávat velikonoční výzdoba. Můžete si koupit různé slámové zajíčky nebo slepičky, Ručně malované kraslice nebo spoustu čokoládových figurek. V květinářstvích můžete koupit spoustu jarních květin, kterými svůj dům krásně probarvíte a vytvoříte pohádkovou pastvu pro oči.

vajíčka

Rozhodně neprohloupíte, když vyberete některé barevné krokusy, hyacinty, narcisy, sedmikrásky, fialky, prvosenky, macešky a spoustu dalších. Většina květinářství prodává již na kombinované jarní misky. Kde se pak v celé své kráse tyčí víc barev najednou. Rozhodně to má něco do sebe. Kdo je milovník kytiček může si takovou osázenou misku vytvořit sám. Stačí mít jen trochu fantazie a koupit si potřebné cibulky rostlin. Květinami můžete vyzdobit okenní parapety, ale i jídelní stůl. Samozřejmě nesmí chybět kraslice. Co by totiž byly Velikonoce bez vajíček. Uvařené natvrdo a barvené. Vyzdobte si své obydlí.


Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru