Máte na zdi v obýváku svou fotogalerii?

Skvělou dekorací do bytu jsou zarámované fotografie a dnes si můžete vybírat z nepřeberné nabídky fotorámečků. Plastové, dřevěné nebo i retro dřevěné s prořezávaným vzorem, červené, bílé, černé. Téměř na co si vzpomenete, můžete zakoupit, ale jste-li manuálně zruční a nebudete k tomu potřebovat příliš šikovnosti, vyrobte si rámeček na vaše vzpomínky i sami. Pakliže z toho máte obavy, jak by práce mohla dopadnout, tak si je alespoň ozvláštněte podle vašeho gusta a chuti.

fotorámečky vyrobené z drahých kamenů

Zakupte obyčejný rámeček a za pomoci tavící pistole na něj upevněte to, co se vám líbí anebo designově příbuzné věcičky, které budou ladit s vloženou fotkou. Chcete si zarámovat fotku z vaší poslední nádherné dovolené tak, aby vzpomínky na ni nikdy nevybledly? Pak na rámeček přichyťte drobné mušličky, bílé oválné kamínky a máte živou vzpomínku na váš relax u moře.
Nezapomínejte ani vyrobit obrázky pro vaše roztomilé ratolesti. Při pohledu na dítka vám půjde práce sama od ruky. A k dětským zarámovaným fotografiím na okraj rámečku připevněte i drobné maličké detailní hračky. Čím nápaditější a veselejší rámeček, tím více budou děti nadšené. Už žádná klasika do dětského pokoje, ale ani do obýváku. Nemusíte se řídit jen střízlivým odhadem.

staří rodiče si prohlížejí zarámované fotky

Oživte svůj obývací pokoj, dopřejte si pohled na stěny, na které si zavěsíte vlastnoručně vyrobené fotorámečky a vaše vzpomínky budou stále živé. Fotky můžete i obměňovat. Nebo jsou k zakoupení přímo fotogalerie, kam se vejde více fotek a celou tuto soustavu můžete zavěsit kolmo i na šířku. Fotogalerie jsou velmi nápadité a také různých barev. Soustředí vaše vzpomínky na jedno místo.
Vaši dědové a babičky by vám mohli vyprávět! Ti nedají na „papírové fotky“ dopustit. Velmi rádi se probírají starými alby, listují ve fotkách, berou je do ruky a cítí tehdejší okamžiky štěstí. Protože – fotka se nedá ničím nahradit.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru