Moderní dekorace do vašich domovů

Trendovou dekorací jsou určitě digitální fotorámečky, které vám nikdy nezevšední. Ne všichni je ještě znají, a proto, když k vám zavítá návštěva, možná budou překvapeni, co že se vám to hýbe na poličce!
Už nemusíte mít fotky svázané do balíčku a zastrčené kdesi v komodě, kde se na ně jen práší.
Digitální rámečky jsou jakousi vyšší šarží – dá-li se to tak nazvat klasických alb, kde fotografie schraňovali naši rodiče anebo i prarodiče. V každé rodině se zaváděla v dřívějších dobách alba, kam maminky pečlivě vlepovaly či přichycovaly na listy.

klasický film do fotoaparátu

Skutečně starší alba měla za každým listem i průhledný list, aby se fotografie neničily. A bývala to svátost, si takhle navečer anebo když přišla návštěva, sesednout, listovat v albu a vzpomínat. Mělo to své kouzlo a rodinné album měla skutečně téměř každá rodina. Nesmělo chybět svatební album a alba nově narozených dětí, do kterých se průběžně přidávaly stále nové a nové fotografie, aby děti měly svůj dokument, jak rostly. Určitě to mělo své kouzlo.

dopisy a fotky svázané v balíčku

Dnes už ani nemusíte listovat, abyste se dopátrali svých fotek, ale nastavíte si vše v digitálním rámečku a on promítá za vás. Dokonce i chytré technologie vychytají nedostatky ve fotkách, upraví červené oči nebo například lehkou neostrost. Vy je sedíte a díváte se. Pro někoho je to vzrušující, starší generace by raději listovala sama. Ale každá doba má své a technologie jdou dopředu mílovými kroky. Digi rámečky připojíte i na televizi, takže máte promítací komfort. Některé mají i další funkce jako jsou běžné hodiny, ale i kalendář a lze proto nastavit promítání v určitý čas. Vezměte si, že sedíte s návštěvou v obýváku, najednou se spustí televize a začne promítat fotografie z vašeho treku nebo relaxové dovolené u moře plné vzrušujících zážitků! Návštěva jen zírá.
Smiřme se proto s tím, že při návštěvě našich mladých na nás neustále něco bliká, prosvěcuje, na poličce běhají fotky. Důležité je, že se mají rádi a rádi spolu prožívají všední i nevšední dny.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru