Zavěste si rodinnou fotogalerii na zeď

Pod pojmem dekorace si naše babičky představují různé barevné „dekoračky“, což byly závěsy, které se věšely spolu se záclonami a večer se tyto dekoračky zatahovaly, aby jim sousedi nenakukovali do příbytků. Dnes si ale pod pojmem dekorace už mladá generace, a nejen mladé rodiny, představí krásné a designové věcičky do například obývacího pokoje. A může to být cokoliv. Mušle, které jim připomenou – a doufáme, že díky době ledové koronavirové – ne poslední dovolenou … Fotografie různě poskládané v dřevěných rámečcích, tak zvané fotorámečky, které si můžete postavit na poličku nebo zavěsit na stěnu jak na šířku, tak na výšku. Je to dekorace, kterou si za pár korun vytvoříte vy sami a použijete ty nejkrásnější fotky z vaší dovolené anebo vám mohou připomínat váš báječný svatební den.

originál obrazy na stěně

Fotky můžete i měnit a posléze možná přibudou fotografie vašich roztomilých ratolestí. Volit můžete pro čtyři, pět či více fotografií a libovolném formátu. Dokonalý pro venkovskou intimitu třeba na chalupu jsou retro dřevěné rámečky s prořezávaným vzorem. Pořiďte si na stěnu do vašeho bytu minimalistickou ale za to nadčasovou dřevěnou galerii.
Vaše vzpomínky tak máte stále na očích a na jednom místě. Fotogalerie vytváří pocit útulnosti domova. Není zapotřebí pouze originálních obrazů zakoupených na aukci, ale srdeční záležitosti vytvářejí pravý domov.

obrázky zavěšené na stěně

Mladí lidé mají v oblibě – jejich babičky a dědové by řekli – rámeček, který promítá fotky … Digitální rámečky obsadily prvenství v moderních „albech“ českých domácností. Zde se jedná o jakoby „živé vzpomínky“. Digitální rámeček můžete opět zavěsit na zeď anebo postavit na parapet či na poličku. V rámečku se promítají opět vaše fotografie a vy si nastavíte časový interval promítání anebo si fotorámeček můžete připojit i k televizi a promítat fotky i se zvukovým doprovodem!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru