Výběr vhodné postele

Jste mladý pár, který se rozhodl jít do vlastního bydlení? Už vás nebaví se domů plížit, abyste nevzbudili rodiče. Soukromí taky moc nemáte. Je to velký krok, ale rozhodně tím spoustu získáte. Budete ve vlastním. Nebudete muset řešit, zda jste po sobě umyl nádobí nebo ne. Nemusíte nikomu hlásit v kolik se vrátíte.  Kam jdete. Maximálně své přítelkyni nebo příteli. Získáte trochu volnosti a spoustu prostoru. Našli jste krásný byt a pomalu ho začínáte zařizovat.

ložnice

Zařizování je velmi příjemné a spousta mladých lidí si ho užívá. Co koupit a jak vše zařídit, abyste se v bytě cítili dobře. Musíte nastínit váš budoucí domov. Nejdůležitější částí je samotná ložnice. V té se bude odehrávat nejvíce činností a hlavní nepostradatelnou věcí je dobrý spánek. Když se dobře vyspíte, jste celý den v dobré formě a máte skvělou náladu na to, abyste se poprali s těžkým dnem. S úsměvem jde vždy všechno lépe. Při výběru si dejte pozor na pár zásadních věcí.

matrace

  • Postel musí být dostatečně velká. Tak, abyste měli oba dost osobního prostoru, ale mohli se i přitulit a usínat v objetí. Někteří si do postele berou i své čtyřnohé mazlíčky a ti se umí roztahovat.
  • Další důležitou věcí jsou rošty. Řeknete si, že na roštech se nedá nic zkazit, ale to se ovšem pletete. V dnešní době jsou různé variace. Můžete si pořídit rošty s možností nastavení tvrdosti pomocí plastových posuvných spojnic. Můžete tak vytvořit zcela tvrdé spaní nebo naopak měkké. Dále se některé rošty mohou různě polohovat v oblasti hlavy a nohou. Proto i na samotném roštu záleží. Když si pořídíte zcela obyčejný, nemůžete přizpůsobit vše svému pohodlí.
  • Poslední věcí jsou matrace. Nejdůležitější věc na posteli. Když zvolíte postel velikosti sto osmdesát, volila bych dvě devadesátkové matrace. Rozhodně se vám s nimi bude lépe manipulovat a každý si může vybrat tu pravou pro sebe. Ne každý pár se shodne na stejné matraci. Muži mají většinou rádi tvrdší povrch, zatím co ženy preferují měkčí matrace.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru