Změna v bytovém vzhledu

Jste se svým domovem spokojení, ale v poslední době přemýšlíte jak váš domov oživit? Stal se pro vás již moc známým místem a chce to něco nového. Vymalovat nebo přeskládat pokoje. Jak upravit domácnost, aby byla něčím nová a zajímavá. Nechcete vyskládávat celé místnosti, abyste mohli oškrábat zdi a znovu je vymalovat. Při škrábání se strašně práší a nepořádek je všude. Prach se usadí na všem a dostane se i do vedlejších místností. I když se pokusíte dveře utěsnit, nikdy tomu nezabráníte. Tento typ úpravy je zdlouhavější a každý se do ní pustí dost s odporem. Samotné přestěhování nábytku vám nezabere takový čas, ale potřebujete k tomu silné muže, aby si s nábytkem poradili.

rostliny

Někdy stačí udělat i malé úpravy a cítíte se opět dobře. Stačí vyzdobit dům nebo změnit dekoraci. Například můžete v obývacím pokoji změnit povlečení dekoračních polštářů na sedací soupravě a doladit k barvě i další maličkosti. Nebo můžete doplnit vaši domácnost živými květinami. To vždy zabere. Budete se muset o ně starat, ale dodají vašemu domovu pocit útulného a živého místa. Některé rostliny nejsou na pěstování složité. Musíte si správně vybrat. Například takový Zamiokulkas je naprosto nenáročný. Nevyžaduje přímé sluníčko.

ložnice

Snese polostín i stín. Zálivka je jednou za týden nebo čtrnáct dní. Když na něj zapomenete, nic se nestane. Zvládne to, i když odjedete na dovolenou. Nemusíte úkolovat příbuzné, aby se vám postarali o kytky. Taková větší vzrostlá palma je krásným doplňkem jak do obývacího pokoje, síně nebo ložnice. Některé zimní terasy se proměňují v tropické pralesy a jsou krásné. Posezení v zimní zahradě se živými rostlinami je kouzelné. Pořiďte si domů trochu života ve formě zelených rostlin. Některé jsou významnými čističi ovzduší, pohlcovači pachu a hlavně jsou výrobcem kyslíku. Bude se vám lépe dýchat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru