Televize v ložnici ano nebo ne?

Rádi se díváte na televizi a je to velkou náplní vašeho běžného dne? Hned jak vstanete tak berete ovladač do ruky. Někteří lidé zapínají televizi, i když se na ni nedívají. Mají to místo rádia. Věnují se doma jiným činnostem a mají ji jako kulisu, aby doma nebylo takové ticho. Preferujete televizi v každé své místnosti bytu? Je spousta domácností, kteří mají doma více jak jednu televizi. Když máte doma děti, musí mít vlastní televizi, aby mohli sledovat své pořady. Stejně jako rodiče mají televizi v obývacím pokoji. Obývací pokoj je určen pro televizi a k trávení společných chvil. Když přijdete po práci domů a můžete se společně podívat na film nebo oblíbený pořad. Někdy ovšem není dobré mít televizi vážně všude. Do ložnice ji spousta lidí nedoporučuje a hned si povíme proč.

obývací pokoj

  • Televize v ložnici zmenšuje vzájemný kontakt s druhou osobou. Oba se věnujete jen televizi a na vzájemnou komunikaci nezbývá čas. Což je škoda a lidé se brzy odcizí. Komunikace je důležitou součástí každého vztahu, a když se přestaneme zajímat jeden o druhého, skončí to špatně.
  • Stejně tak společné chvíle samy, kdy si můžete užívat jeden druhého. Při puštěné televizi a zajímavém pořadu se plně neoddáte své touze a sex není tak procítěný a pěkný. Věnujete se mu tak na půl. Úbytek sexuální aktivity také neznačí nic dobrého. Většinou vede k vyhledávání jiných partnerů.
  • Televize v ložnici má i velmi špatný vliv na váš spánek. Když usínáte, máte vzdálené podvědomí stále aktivní. Někdy se nemůžete od napínavého filmu odtrhnout a brání vám ve spánku. Když si nenastavíte automatické vypnutí televizoru, hraje celou noc a zaručeně vás během spánku probudí. Váš spánek se tak přetrhá a vy budete ráno unavení a špatně vyspaní.

ložnice

Samozřejmě vám spousta lidí řekne, že bez televize neusne a musí mu něco hrát. jak to máte vy? jste zastánci televizoru v ložnici nebo preferujete při usínání klid a ticho.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru