Mzdové účetnictví


Zažijte inovaci v oblasti účetních služeb a mzdovém účetnictví. Vyzkoušejte tak trochu jiné účetnictví. Oproti běžným službám získáte spoustu výhod. Ať už jste OSVČ, malá, střední nebo větší firma, můžete si jednoduše nechat vypracovat cenovou nabídku nebo využijte možnosti konzultace zdarma. Dodavatele vašich účetních služeb můžete změnit i kdykoliv během roku. Začněte čerpat výhody ještě dnes.

kalkulačka

Plně automatizované a online účetnictví

Pokud hledáte změnu, co se zpracování účetnictví v Praze a daní týče, pak jste právě na té správné adrese. Přenechte daně odborníkům a ulehčete si od starostí. A co získáte navíc oproti běžným službám? Předně je to plně automatizované a také online účetnictví. Dále si můžete užívat výhod jako je pokročilá daňová optimalizace, odhad výše daně, pravidelné reporty, příprava plánu a vyhodnocení a další pokročilé poradenství a workshopy.

Široká nabídka služeb pro podnikatele i firmy

Mzdové účetnictví v Praze nabízí rozmanité služby určené jak pro podnikatele, tak i pro malé, střední i velké firmy. Jakých služeb můžete využívat? Konkrétně jsou to v základní verzi pro OSVČ vedení daňové evidence, přehledy sociálního a zdravotního pojištění, vyhotovení závěrky, základní konzultace a možnost využití online úložiště. Menší firmy, kterým se už podnikání začíná pomalu ale jistě rozjíždět, pak mohou využívat služby jako je controlling, zpracování mezd, pokročilejší konzultace a reporting a další. U středních firem, který už mají rozjezd za sebou a vše skvěle běží to pak jsou další služby navíc, jako je manažerské účetnictví, školení, online přístup do účetnictví nebo také budgeting a plánování.

mzdové účetnictví

Průběžná daňová optimalizace pro menší i větší podniky

Snižte vaše náklady. Ušetřete na daních díky průběžné daňové optimalizaci, která je vhodná nejenom pro velké podniky, ale i pro menší firmy. Naše služby se vám rozhodně vyplatí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru