Praktický doplněk pro sluchátka

Skutečnou vychytávkou jsou bezdrátová sluchátka. Přirozeně jsou opět jako všechny produkty této značky vyrobené tak, aby poskytly svým majitelům co největší komfort. True Wireless pecky se dají přirozeně zasunout do uší a jsou pohodlné. Sluchátka, která jsou s mikrofonem, díky propojení skrze bluetooth, zajistí přijímání hovorů, přepínání skladeb a přenos skvělého zvuku. Přirozeně jim nechybí uzavřená konstrukce, která je chrání před ztrátou. Takový poklad je rozumné dostatečně chránit i před poškozením.

silikonovy-vodeodolny-ochranny-obal-pro-k-apple-airpods-cerna

Výrobce nabízí různé kryty pro AirPods a rozhodně je to další skvělá pomůcka. Investice do těchto krytů je rozdílná. V podstatě rozhoduje materiál a rovněž i design, který si zvolíte.

Silikonový obal – v nabídce jsou různé barvy, tudíž není problém si vybrat oblíbenou verzi, která bude ladit perfektně s dalšími doplňky. Silikonové obaly pro AirPods jsou nejvíce používané, velmi dobře obepnou konstrukci se sluchátky a snadno se udržují. Při nabíjení baterie není nutné obal odjímat, jelikož má zdířku, která je určena pro nabíjecí kabel a konektor.

Kožený kryt na sluchátka – pokud dáte raději přednost kůži, rovněž chybu neuděláte. Obal je pevnější a opět se nabízí v různém barevném provedení a tvarech, které mají zajímavý design.

Vhodné do společnosti – pouzdra na AirPods se dají nosit i do společnosti ve velmi slušivém oblečku, který tvoří barevné kamínky. Celkově ochranný obal je v tomto případě tvrdý plast.

Nezapomíná se ani na sportovce – opět nastupují na scénu kryty pro AirPods, které jsou voděodolné a prachotěsné, což ovšem není jen jediná přednost.

silikonovy-obal-ve-tvaru-prasatka-na-airpods-s-nabijecim-pouzdrem-ruzovy

Ochranné obaly pro AirPods

Je třeba mít na paměti, že sluchátka jsou vložena do základní nabíjecí krabičky. Ta samozřejmě nemá schopnost se sama chránit před poškozením. Díky vybraným obalům na AirPods je ovšem v bezpečí a již jí nehrozí žádné škrábance a častokrát ani samovolné otevření.

Vybírat se dá z poměrně levných silikonových pouzder až po luxusní materiál jako je 100 % kůže. Není problém si zvolit oblíbenou barvu nebo dokonce tvar zvířátka. Určitě mnohé potěší i praktická šňůrka nebo karabina, která slouží k připnutí za pásek nebo k batohu či kabelce. Praktická pouzdra na AirPods prodlouží rovněž životnost a jsou velmi praktickým dárkem.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru