Vysoký standard bydlení


Nové byty v atraktivní lokalitě na Praze 3: Ideální volba pro mladé i rodiny

V Praze jsou rozmanité možnosti bydlení, neměli byste si nechat ujít projekt Byty Na Vackově. Vyhoví rozmanitým potřebám, ať už hledáte bydlení pro celou rodinu či jako mladý pár. Tyto byty vynikají řadou předností.

bydlení

Lokalita s moderním duchem

Pokud máte rádi komfort, který nabízí velkoměsto, pak je pro vás tato lokalita ideální. Byty se nachází jen kousek od centra města. Nechybí přitom ani zeleň, jelikož nedaleko se nachází park Židovské pece. Lokalita tak spojuje klid a komfort s dynamickým městským prostředím. V okolí samozřejmě nechybí kompletní občanská vybavenost. Blízko to budete mít do obchodu, restaurace, ale i do školky či školy. Navíc je zde skvělé dopravní spojení s centrem prahy i dalšími částmi města.

Byty pro každého

Projekt Byty Na Vackově nabízí širokou škálu bytů různých dispozic a velikostí. Najít zde můžete útulnou garsonku, ale i velké rodinné byty. Díky tomu zvládnete vybrat dle svých představ i možností. K dispozici je také sklep a garážové stání pro vysoký komfort. V lokalitě se již nachází pět bytových domů, nicméně přibydou k nim další čtyři. Můžete si tak prohlédnout byty k prodeji na Praze 3 a vybrat si ten, který se stane vaším domovem.

domy

Vysoký standard bydlení

Ať už hledáte bydlení jen na pár let, nebo útočiště na celý život, zde si přijdete na své. Každý byt je navržen tak, aby odpovídal nejmodernějším požadavkům na komfortní a funkční bydlení. Samozřejmostí je vysoká kvalita, zamilujete si také minimalistický design a elegantní provedení. Interiér je zařízen prakticky, přičemž je moderní a působivý. Nechybí ani venkovní žaluzie, díky kterým budete mít doma vždy příjemné klima.

Byty Na Vackově jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá komfortní a moderní bydlení v atraktivní lokalitě. Praha 3 má rozhodně co nabídnout, Vackov je klidnou oblastí, přičemž máte město stále nadosah.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru