Pomocník, který se vyplatí

Když přijdou silné deště a ještě navíc někdo bydlí v lokalitě, kde bohužel to první odnesou sklepní prostory nebo i jiné místnosti, tak není divu, že trne doslova hrůzou, kolik škody voda zase napáchá. Ideální je pořídit si čerpadlo, které pomůže v takovéto situaci a rychle odčerpá vodu pryč. Je logické, že tato voda rozhodně nebude čisťounká jako voda v bazénu, a kvůli tomu je nutné vybrat odpovídající typ čerpadla https://www.homeer.cz/kalova-cerpadla.

kálové čerpadlo

Ideální je ponorné kalové čerpadlo, které je schopné vyčerpat kapalinu s vyšší hustotou, a přirozeně se dá očekávat, že zde bude kal. Zde se mohou ukrývat abrazivní nečistoty, další příměsi písku, bahna nebo jílu. Zkrátka je dobré si vybrat odpovídající čerpadlo, které se postará o tuto znečištěnou vodu a obstojí tak při čerpání. Kalová čerpadla jsou běžně k dostání a také si je lze zakoupit i přímo na míru podle potřeby. To znamená, že můžete s různými typy čerpat odpadní vodu, dešťovku, ale i fekálie, různé kaly a samozřejmě i nečistoty. Tady je dobré se například zaměřit na čerpadlo s drtičem. Ten je schopný se postarat o pevné části odpadu, které naseká a odčerpá.

Čerpadlo usnadní práci

Pokud máte zahradu, tak se bezpochyby vyplatí mít nějaké vhodné čerpadlo, které bude vždy připraveno k ruce. Není totiž problém s ním přečerpat vodu například ze sudu do nádrží, vyčerpat vodu z jezírka nebo bazénu a hodí se i dokonce i stavbách, když vám voda zaplnila jámu.

čerpadlo kálové

Homeer.cz nabízí několik variant čerpadel, která svá uplatnění vždy naleznou. Ponorné kalové čerpadlo je výkonné a vzhledem k tomu, že má ideální motor, tak se dá skutečně spolehnout na jeho čerpací kapacitu.

Co se dá dále ocenit?

  • Moderní vzhled není tak důležitý, jako to, že tělo je většinou úzké, a tudíž se dostane do úzkých prostorů nebo nádob.
  • U některých typů lze skvěle nastavit výšku, kdy se má čerpadlo zapnout a vypnout, tudíž je hladina ideálně pod kontrolou.
  • Čerpadla jsou vybaveně řadou sebeochranných technologií.
  • Intuitivní dotykové ovládání usnadní práci.
  • Nechybí ani velmi snadná údržba.

Vyberte si z nabídky kalových čerpadel a rozhodně nebudete litovat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru