Elegantní a stylové firemní polokošile

Pro úspěšnou reprezentaci firmy je důležitý doslova každý detail. Dobrou reklamu vám proto mohou udělat i vaši zaměstnanci. Stačí, pokud jim pořídíte vkusné a elegantní firemní polokošile https://www.xfer.cz/polokosile.

PL175-BL

  • Tato součást oděvu se v současné době stala velkým hitem.
  • A to především proto, že jsou pohodlné a vhodné i kupříkladu i pro sport.
    • Proto je často možné potkat na ulici nebo například na tenisovém kurtě někoho, kdo má na tričku logo svého zaměstnavatele.

Elegantní střih a dokonalý styl mají jak dámské, tak i pánské polokošile. Velkou výhodou těchto kousků oblečení je jejich barevná variabilita. Je tedy možné barevně nejen sladit celý svůj zaměstnanecký tým, ale také polokošile barevně přizpůsobit barvám loga vaší firmy.

  • Na tričku ale nemusí být pouze logo.
  • Vhodným doplňkem je například firemní slogan nebo vtipné heslo, které zaujme na první pohled.

Firemní polokošile v každém ročním období a pro každou příležitost

Polokošile mohou být součástí firemního oblečení v jakémkoliv ročním období. Vyrábějí se totiž jak ve variantě s krátkým rukávem, tak i s dlouhým. Pro zaměstnance, kteří se pohybují v terénu, jsou vhodné reflexní firemní polokošile.

  • Nejen, že budou pohodlně a stylově oblečeni, ale také navíc zvýšíte jejich bezpečnost při práci.

PL175-RO

Fyzicky náročnější povolání vyžadují, aby bylo oblečení prodyšné a přesně sedělo. Těmto požadavkům odpovídají sportovní polokošile s krátkým rukávem. U těchto typů jsou okraje límce, léga a boční vsadky všité v kontrastní barvě.

  • Materiál, ze kterého jsou veškeré nabízené polokošile vyrobené, je snadno udržovatelný a vyniká dlouhodobou trvanlivostí i při časté údržbě.

Polokošile firemní mohou pánové kombinovat s jakýmkoliv typem kalhot. Dámy k nim mohou nosit jak kalhoty, tak i sukně. Polokošile se totiž shodnou s jakýmkoliv stylem.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru