Vadí vám horka a nemůžete spát?

Pak si pořiďte větrák do ložnice, který je zároveň i designovým doplňkem, a navíc umí nejen svítit, ale i ochlazovat vzduch. Možná si říkáte, proč řešit dusna a teplé počasí na podzim? To proto, že čas letí, vždyť když se jen ohlédnete, před pár měsíci jste slavili Nový rok a už jsou před dveřmi vánoční svátky …
Je dobré být připraveni a jakmile uhodí nesnesitelná horka, vy už budete nachystáni a spát budete i při třiceti stupních, kam až vyšplhá teploměr, jako nemluvňata. Dejte ale pozor, nejedná se o obvyklý stropní ventilátor se třemi čtyřmi „lopatkami“, ale mnohem více vylepšený, ba přímo vytuněný ventilátor!

ložnice s netradičními svítidly

Jeho hlavní činností je rozproudit vzduch v místnosti a tím nás pocitově ochlazovat, tzn. že neochlazuje místnost, ale nás, a to je důležité. Jeho montáž je pro zručného manžela snadná, ale když si s ní neporadí, zaskočí šikovný elektrikář. Velkou výhodou ventilátoru je mnohem nižší pořizovací cena, než kdybyste si zakoupili a nainstalovali klimatizaci. Navíc dokáže i ušetřit v zimě náklady na topení díky takové vychytávce, jakou je zpětný chod a je energeticky mnohem méně náročnější než zmiňovaná klimatizace.  Pocitově dokáže snížit teplotu až o čtyři stupně, a to v letních vedrech jistě každý ocení.

ložnice se stropním větrákem

Pokud se v létě převalujete a nemůžete spát díky vedru, popřemýšlejte o výměně stropního svítidla. Namísto něho můžete namontovat designový ventilátor, který bude příjemným novým doplňkem vaší ložnice. Samozřejmostí je dálkové ovládání. Nemusíte vstávat z příjemně vyhřáté postýlky, abyste dosáhli na vypínač, ale vypínání budete mít pěkně u vaší postele třeba v šuplíku a vždy při ruce. Kdykoliv ho můžete zapnout, snížit nebo zvýšit otáčky, ba i rozsvítit. Někteří tito mazlíci mají nainstalované i osvětlení, takže zabijete dvě mouchy jednou ranou.
Pocitově se ochlazujete a když chcete, tak si na to i posvítíte!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru